جشن دلتنگی

‏جشن دلتنگی‏

 (1396)
5.6
رأی شما:
10 / 0
بر اساس رای 31 کاربر

فیلم سینمایی

درام
اکران شده در 1397/02/12

خلاصه داستان فیلم سینمایی جشن دلتنگی

درباره رابطه واقعی آدم‌ها و گره خوردن آن با فضای مجازی است

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
به شیوه‌ای غیرمتعارف
محمدحسن بورچی: طبیعتا فیلمی با این میزان از استانداردها در طرح داستان و شیوه کارگردانی و طراحی نماها، نه تنها برای سینمای ایران بلکه برای خود آذربایجانی نیز دستاورد چندان ذی قیمت و امیدوارکننده‌ای محسوب نمی‌شود.
از موضوع تا موضوعیت
بهروز انوار: در پایان‌بندی فیلم هیچ چیز به مخاطب نمی‌دهد. نه در موضوع و نه در داستان. مسئله به دلیل عدم طرح درست، بی‌پاسخ می‌ماند و چون تمام فیلم در حال پرداختن به موضوع است و داستان شکل نمی‌گیرد پایان‌بندی روایی هم به شکلی منطقی وجود ندارد.
روایتی از هجوم ارتباطات مجازی
زهرا قزیلی: این فیلم فارغ از شعار دادن، زیاده‌گویی و جهت‌گیری، در منطق روایی‌اش، روایت قصه‌ای سرراست را رسالت خود در نظر گرفته است. در این فیلم سعی شده هیچ بخشی از فیلمبرداری، بازی و... دیده نشود و همه ارکان‌های فیلم در خدمت قصه باشد.
شاخ اینستاگرام باش و فرار کن!
مهدی خرامان: پرده نهایی جشن دلتنگی آدم را یاد گزارش رسانه ملی درباره فیلتر شدن تلگرام ونتایج مثبت آن در جامعه میاندازد، آدم‌های شاد و مفرح که بدون تکنولوژی زندگیشان پویاتر و امیدوارتر می‌شود، اما همانگونه که آن گزارش دروغین بود می‌توان گفت دنیای ساخته شده پوریا اذربایجانی هم واقعیت ندارد.
«مهرداد میرکیانی»، با حضور در فیلم‌های؛ «بمب؛ یک عاشقانه»، «جشن دلتنگی»، «سوء تفاهم» و «شعله ور»، پرکارترین چهره‌پرداز در «سی‌و‌ششمین جشنواره فیلم فجر» است.
«بابک حمیدیان»، با حضور در فیلم‌های سینمایی؛ «به وقت شام»، «سرو زیر آب»، «جشن دلتنگی» و «مصادره»، پرکارترین بازیگر مرد در «سی‌و‌ششمین جشنواره فیلم فجر» است.
فیلم برداری فیلم سینمایی «جشن دلتنگی»، 12 آبان ماه سال 1396 در «تهران» کلید خورد.
سوالات نظرسنجی ( 8 سوال)

از دیدن این فیلم لذت بردید؟


فیلم ارزش یک بار دیدن را دارد؟


تا انتها مشتاق تماشای فیلم بودید؟


پایان فیلم راضی‌کننده است؟


بعد از پایان فیلم به آن فکر می کردید؟


فیلم از لحاظ فنی با کیفیت ساخته شده است؟


فضای فیلم با فرهنگ خانواده شما سازگار است؟


فضای فیلم مناسب کودکان است؟

نظر خود را ثبت کنید

ارزیابی مردم از فیلم جشن دلتنگی (از مجموع 4 رای)


سرگرم‌کننده
1.7
ارزش تماشا
1.7
جذاب
1.7
پایان مناسب
3.3
تفکربرانگیز
1.7
خوش ساخت
1.7
مناسب خانواده‌
1.7
مناسب کودکان
2.5

در دنیای اینترنت

نظرات مردم (3 نظر)


نیکان نجاری
فیلمی که می تونی شمارو با واقعیت فضای مجازی اشنا کنه. باید از حق نگذریم فیلمبرداری فوق العاده علیرضا زرین دست رنگ و بوی خاصی به فیلم داده بازی ها هم نسبتا خوبند و به نظرم فیلمی است که تو اکران با کم لطفی رو به رو شده.
0
1 ماه و 2 هفته پیش

امید عباس آبادی


وقتی داستان تعریف نمیکنی و شخصیت پردازیت رو هواست دیگه همه دیالوگات میشه شعار شعار شعار که سم مهلک برای یک فیلم سینمایی هست .... جشن دلتنگی لیاقت نمره صفر رو داره اما به خاطر نماهای پایانی که تو سکوت گرفته شده و تیتراژ پایانی که حسابی من رو یاد فرهاد مهراد انداخت بهش صفر نمیدم ... پوریا آذربایجانی با نماهای تو سکوتش نشون داد کارگردانی بلده فقط باید سعی کنه قصه بگه قصه ...
1
5 ماه و 2 هفته پیش

مرتضی
خواهش کردم .
واقعا امتیاز دهی معیارش اینجوری نیستا !
هرکدوم از فیلمبرداری، فیلم نامه، کارگردانی و .... هر کدوم یه ستاره و امتیازی درارند که مجموع این‌ها امتیاز کلی یه فیلم رو تشکیل میده !
واقعا امتیاز 0 خیلی نا حقیه.
0
2 ماه و 3 هفته پیش