فصل نرگس

‏فصل نرگس‏

 (1394)
5.7
رأی شما:
10 / 0
بر اساس رای 31 کاربر

فیلم سینمایی

درام
اکران شده در 1396/05/18

خلاصه داستان فیلم فصل نرگس

فصل نرگس روایت آدم‌های معمولی است که در وا نفسای امروز و در جهانی که میل به خودشیفتگی و خود محوری دارد، شفافیت روح و ذهنشان را از دست نداده‌اند و مفهوم احساس خوش ناشی از انسانیت و نوع‌دوستی را به درستی درک می‌کنند

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
تله فیلمی اهدا شده برای اهدا کنندگان
مسعود جلیلوند خسروی : نگار آذربایجانی برای به تصویر کشیدن 48ساعت از زندگی افراد مرتبط با پیوند اعضا، عمده‌ی تصویرهای خود را در ماشین گرفته و کمتر از لوکیشن­های مختلف استفاده کرده است. تیکه­‌هایی به هنرمندان و فرهنگ عاشق لایک و افشای اسرار خصوصی‌مان انداخته تا در میان انبوه خستگی و نا امیدی­‌های این روزها، لنگه کفشی در بیابان سینما باشد.
فیلمی شریف و قابل احترام
زهرا پیامی: «فصل نرگس» از موضوعی مهم حرف می‌زند و نگاه آگاه کننده‌ای به امر پیوند اعضا دارد و تلاش کرده است با پاسداشتی از عمل ارزشمند عسل بدیعی به عنوان یک هنرمند، به اهمیت این موضوع بیافزاید.
شکست با ژن خوب!
حسین کارگر: ضرباهنگ کند فیلم و کمبود نقاط عطف در طول روایت، باعث دلسرد شدن مخاطب نسبت به فیلم می‌شود. اما به جز این، روایت متقاطع فیلم به جای انسجام، به گسست و آشفتگی میل می‌کند. هر کدام از داستانک‌های فیلم، ساز خود را می‌زنند.
در پی برداشت امید
راد: فیلم فصل نرگس درپی ترویج امید و راهکارهای عاقلانه برای نهادینه کردن امید در جامعه است. این فیلم داستان کسانی را نشان می‌دهد که با دریافت عضو توانسته اند زندگی تازه‌ای را برای خود بیافرینند که حامل فرصت‌های تازه است.
Ads
حواشی زیادی پس از انتخاب «فصل نرگس» در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به وجود آمد و مسائلی از قبیل لابی «محمدرضا عارف» برای پسرش در راهیابی این فیلم به جشنواره شنیده شد. حاشیه‌هایی که حمیدرضا عارف مجری طرح و سرمایه‌گذار این اثر سینمایی تمام و کمال آنها را رد کرد و کذب محض دانست.
پروانه نمایش فیلم «فصل نرگس» مهر ماه ١٣٩٥ صادر شد.
«نگار آذربایجانی» دومین فیلم بلند سینمایی خود را با عنوان قبلی «فصل اطلسی» به نگارش درآورد اما چون ساخت این اثر به فصل پاییز موکول شد و گل اطلسی در تابستان می‌روید، به «فصل نرگس» تغییر نام داد.
سوالات نظرسنجی ( 8 سوال)

از دیدن این فیلم لذت بردید؟


فیلم ارزش یک بار دیدن را دارد؟


تا انتها مشتاق تماشای فیلم بودید؟


پایان فیلم راضی‌کننده است؟


بعد از پایان فیلم به آن فکر می کردید؟


فیلم از لحاظ فنی با کیفیت ساخته شده است؟


فضای فیلم با فرهنگ خانواده شما سازگار است؟


فضای فیلم مناسب کودکان است؟

نظر خود را ثبت کنید

ارزیابی مردم از فیلم فصل نرگس (از مجموع 0 رای)


سرگرم‌کننده
0
ارزش تماشا
0
جذاب
0
پایان مناسب
0
تفکربرانگیز
0
خوش ساخت
0
مناسب خانواده‌
0
مناسب کودکان
0

نظرات مردم (10 نظر)


فاطمه هادی
واقعا فیلم بدی بود من از کارگردان آینه های روبرو همچین فیلمی رو توقع نداشتم
0
4 هفته قبل

علیرضا مسجدجامعی
در مجموع کار خوبی بنظر نمیرسید
ضمن اینکه روحیه ناسیونالیستی خانم آذربایجانی کاملآ در فیلم نا کارآمدش کاملا مشهود بود ...
0
5 هفته قبل

آرمین
فروش هم نمیکنه این فیلم. بیچاره ژن خوب😔
1
6 هفته قبل

♡تینا♡
مرسی دوست عزیز از نظرت
0
6 هفته قبل

علیرضا
فیلمی که باید تا آخر ببینید تا لطافتش رو درک کنید،فیلم خوبی بود ودارای پیام اجتماعی و اخلاقی،فقط باید حدود ۸۰درصد فیلم رو تحمل کنید و ناراحت از انتخاب این فیلم باشید اما در پایان فیلم از دیدنش پشیمان نمیشوید، در ضمن بازیگران فیلم هم بازی خوبی ارائه داده‌اند ارزش یکبار دیدن برای کسانی که فیلم را تا اخر دنبال می کنند دارد بخصوص کسانی که در سینمای غرب فیلمهایی با روایت دو داستان حال واینده را بطور همزمان تجربه کرده اند
0
6 هفته قبل

♡تینا♡
ارزش دیدن داره یا نه
0
6 هفته قبل

مبین ملایی
خوب نبود کاملا متوسط
0
6 هفته قبل

لمیا درکی
دیدمش
جالب بود
0
8 هفته قبل

علی
خوب
0
9 هفته قبل

علی
خوب
0
9 هفته قبل