ایتالیا ایتالیا

‏ایتالیا ایتالیا‏

 (1395)
6.5
رأی شما:
10 / 0
بر اساس رای 47 کاربر

فیلم سینمایی

کمدی, فانتزی, موزیکال
اکران شده در 1396/07/12

خلاصه داستان فیلم سینمایی ایتالیا ایتالیا

من دوستت دارم و این به تو هیچ ربطی نداره...

نامزد 2 سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
توهم لوکس
سید سجاد موسوی: در نهایت آن‌چه که ایتالیا ایتالیا را به فیلمی ادایی تبدیل نموده همین توهمی است که در دو سطح درون ( شخصیت نادر) و بیرون (خود فیلم‌ساز) وجود دارد. یکی، از اخلاقِ طبقه متوسطی می‌آید (سطح درونی) و دیگری از نوستالژی منفعل (سطح بیرونی) و این در کلیت، فیلم یا آدمی را برای ما ترسیم می‌کند که فیلم نیست.
نعش گربه سینمای ملی روی شیروانی هوس!
حمید خرمی: فیلم عملاً فاقد قصه است و از حیث فلسفی، روبه‌زوال و پایان است و به مدد دیالوگ و کلیپ مجدداً سرپا می‌شود. فاقد شخصیت‌پردازی است و رفت‌وبرگشت زمانی و تقطیع فیلم هیچ کمکی به اتصال در پی‌رنگ نکرده است. هیچ حقیقتی در فیلم وجود ندارد مگر هویت متکثر از سینمای جهان.
ایتالیا با فاصله ایتالیا
محمدرضا بحرانی: فیلم ایتالیا ایتالیا به تمامی اثری «فاصله گذارانه» است. نه فاصله‌گذاری از جنس فیلم‌های مدرن، نه. یک فاصله گذاری ناشیانه، نابلدانه و ساده لوحانه. فانتزی‌های مرد به جای وارد کردن مخاطب به فضای قصه، با دادن لحظات مفرحی به مخاطب و ایجاد فاصله‌گذاری، به تمامی مخاطب را از قصه جدا می‌کنند.
کتلت‌های کثیف و عاشقانه
هنگامه ناهید: برای فیلم ایتالیا ایتالیا، که پر از طنزهای ظریف و لطیف است، بسیار زحمت کشیده شده و فیلم‌ساز عزیز، حرف دل جامعه هنری را به‌خوبی زده است. جوانانی مشتاق که دوست دارند حرفه‌شان را تمام و کمال انجام دهند و آثارشان را خلق کنند؛ اما با قصاوت جلوی کارشان گرفته می‌شود و اثرات مخربی در روحیه و زندگی آنان می‌گذارد.
Ads
افراد زیادی که تا کنون در پشت دوربین در سینما فعالیت داشته‌اند در این فیلم به عنوان بازیگر جلوی دوربین رفتند و به نقش آفرینی پرداختند.
«کاوه صباغ زاده» پسر «مهدی صباغ‌زاده» کارگردان است. مهدی صباغ زاده که تهیه کننده «ایتالیا ایتالیا» (اولین فیلم سینمایی کاوه) است گفته در فیلم پسرش دخالتی نکرده است.
فیلمبرداری «ایتالیا ایتالیا» پس از ۴۳ جلسه اول تیر ماه 1395 به پایان رسیده است.
سوالات نظرسنجی ( 8 سوال)

از دیدن این فیلم لذت بردید؟


فیلم ارزش یک بار دیدن را دارد؟


تا انتها مشتاق تماشای فیلم بودید؟


پایان فیلم راضی‌کننده است؟


بعد از پایان فیلم به آن فکر می کردید؟


فیلم از لحاظ فنی با کیفیت ساخته شده است؟


فضای فیلم با فرهنگ خانواده شما سازگار است؟


فضای فیلم مناسب کودکان است؟

نظر خود را ثبت کنید

ارزیابی مردم از فیلم سینمایی ایتالیا ایتالیا (از مجموع 12 رای)


سرگرم‌کننده
9.2
ارزش تماشا
9.2
جذاب
8.8
پایان مناسب
8.3
تفکربرانگیز
6.7
خوش ساخت
9.2
مناسب خانواده‌
5.9
مناسب کودکان
5

نظرات مردم (11 نظر)


آرمان عسگری
خانم کاملیا چه اتفاقات بدی چرا همش میخواین ایراد بگیرین
0
6 هفته قبل

آرمان عسگری
خیلی خوب بود معنی واقعی سینمای کمدی بازی سارا بهرامی عالی بود تدوین و فیلم برداری خوب بود
0
6 هفته قبل

کاملیا
یواش یواش اتفاقات بدی می افته .
0
6 هفته قبل

فیلم و سینما ❤
دارین یواش یواش تنوع بیشتری تو سینمای کشورمون می بینیم
0
6 هفته قبل

احسان
فیلم بسیار عالی بود و کسانی که ندیدن تو دیدنش شک نداشته باشن
0
8 هفته قبل

مصطفی بختیارزاده
فیلم ایتالیا ایتالیا یک فیلم از زندگی روزمره همه ی ما انسان ها می باشد که در قالب یک فرهنگی دیگری فرو رفته ایم و از زندگی واقعی خود خارج شده ایم . زندگی که در دوران مجردی به گونه ای می باشد و در دوران ابتدای ازدواج از شادی های زندگی زناشویی لذت می بریم اما زمانی که مشکلی در زندگی زناشویی به وجود می آید جرائت بازگو کردن آن را نداریم و آن را در کانال های ذهنی خودمان مخفی میکنیم . این فیلم به خوبی توانسته است این مشکل را در قالب فیلمنامه ای خوب و بازیگرانی که به خوبی در نقش خود را ایفا می کنند بر پرده ی نقره ای بر دیدگان ما بنشاند . دیدن این فیلم را به همه ی جوان ها و به خصوص زوج های جوان پیشنهاد می کنم .
0
8 هفته قبل

علیرضا مسجدجامعی
در واقع ایتالیا ایتالیا فقط و فقط یک اسم بود ، و وجه تسمیه ای از اون با فیلم بیرون نمیشه کشید ! روی هم رفته فیلم نسبتا خوبی بود و میتونست افراد متاهل رو به شناخت درونی زوج یا زوجه شون سوق بده . از این نظر هم که فیلم رو در فضای تاریک و غم نمیبره (مثل فیلمهای متداول) قابل تقدیره . در کل میتونم بگم که آقای صباغ زاده نمره قابل قبولی میگیره . آقای کمیلی و خانم بهرامی هم بازی قشنگی رو ارائه دادند مخصوصا آقای کمیلی . بازی آقای سجادی حسینی هم با اینکه کوتاه بود اما خیلی حرفه ای و بجا بود ...
2
9 هفته قبل

احسان
به نظر جالب میاد حتما میبینم
0
10 هفته قبل

آلما
ببخشید شما این فیلم کجا دیدین این فیلم که هنوز اکران نشده
1
22 هفته قبل

فاطمه هادی
خانم آلما ایشون تو جشنواره دیدن
1
22 هفته قبل

سپهر ساعدی
فیلم نسبتا خوبی است . ساختار جدیدی دارد . با طراوت است . حالتان را خوب می کند . بازی خانم بهرامی عالیست . اگر چه 10 الی 15 دقیقه از فیلم زیادیست و علیرغم شوآف ایتالیایی اش ، ایتالین استایلی آنچنانی در آن دیده نمی شود .
1
45 هفته قبل