یک عاشقانه ساده

‏یک عاشقانه ساده‏

 (1390)
5.6
رأی شما:
10 / 0
بر اساس رای 22 کاربر

فیلم سینمایی

90 دقیقه
درام, عاشقانه
اکران شده در 1391/09/22

خلاصه داستان فیلم سینمایی یک عاشقانه ساده

فرزند آدم محکوم به سرنوشتی بود که پدر و مادرش برایش رقم زدند. سیب دندان زده همه قصه را خراب کرد. آدمیزاد محکوم می شود اما سرنوشتش را به باد نسپرد. در عذاب زمین، دنبال راهی رفت که شاید به بهشتش بازگردد. انسان همیشه دنبال سرنوشت خودش است...

نامزد 3 سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
یه عاشقانه کافی شاپی
محمد امین نوروزی: در واقع فیلم از جنس همین فیلم‌های کافی شاپی ، زرد ، آبی ، قرمز ، خردلی و ... فیلم‌های گذشته سینمای شبه روشنفکری ایران است.
از رابطه عجیب و غریب تا مرگ
میثم کریمی: داستان « یه عاشقانه ساده » به حد کافی تکراری و خسته‌کننده است که تماشاگر حوصله تحمل آن را نداشته باشد، اما پایان‌بندی کاملاً بی‌منطق فیلم، تیر خلاصی است بر پیکره تماشاگر.
یک عاشقانه ساده ایرانی
نیوشا ستاری: سامان مقدم این بار نتوانسته مانند آثار گذشته‌اش که هرکدام حرف تازه‌ای برای گفتن داشتند، موفق عمل کند و یک عاشقانه ساده در حد یک عاشقانه ساده ایرانی باقی مانده است.
یادداشتی بر یک عاشقانه‌ی ساده ساخته‌ی سامان مقدم
مهدی مافی: دلیل خوب نبودن فیلم چند دلیل دارد.نکته‌ی اول انتخاب بد بازیگران است.من نمی‌دانم چه کسی فکر کرده مهناز افشار می‌تواند نقش یک دختر روستایی با حجب و حیای ساده‌ی مظلوم را بازی کند؟!!!!!
Ads
ششمین فیلم بلند سامان مقدم است. در حالی او همچنان در انتظار فیلم صد سال به این سالهاست

- نام اولیه فیلم باگت بود که به یه عاشقانه ساده تغییر کرد

- سامان مقدم در مدتی که صد سال به این سالها توقیف بود در تلویزیون فعال بود و یه عاشقانه ساده بازگشت دوباره سامان مقدم به سینماست. مقدم درباره سالهای دوری اش از سینما می گوید: توقیف «صد سال به این‌ سال‌ها» من را نسبت به فعالیتم در عرصه سینما دلسرد کرد. هیچ‌گاه فکرش را نمی‌کردم که بتوانم باز هم با همان انگیزه و اشتیاق قبلی پشت دوربین قرار بگیرم. اما قصه‌ باگت آنقدر متفاوت و جذاب بود که من را برای ساخت فیلم جدیدم متقاعد کرد.تمام فیلمبرداری "باگت" در خارج از تهران و در ابیانه و شهرهای اطراف انجام شد.
سوالات نظرسنجی ( 8 سوال)

از دیدن این فیلم لذت بردید؟


فیلم ارزش یک بار دیدن را دارد؟


تا انتها مشتاق تماشای فیلم بودید؟


پایان فیلم راضی‌کننده است؟


بعد از پایان فیلم به آن فکر می کردید؟


فیلم از لحاظ فنی با کیفیت ساخته شده است؟


فضای فیلم با فرهنگ خانواده شما سازگار است؟


فضای فیلم مناسب کودکان است؟

نظر خود را ثبت کنید

ارزیابی مردم از فیلم سینمایی یک عاشقانه ساده (از مجموع 0 رای)


سرگرم‌کننده
0
ارزش تماشا
0
جذاب
0
پایان مناسب
0
تفکربرانگیز
0
خوش ساخت
0
مناسب خانواده‌
0
مناسب کودکان
0

نظرات مردم (1 نظر)


طناز
عالی بود
واقعا قشنگ‌بوپ
0
12 هفته قبل