‏گاراژ 888‏

 (1396)
5.7
رأی شما:
10 / 0
بر اساس رای 39 کاربر

برنامه تلویزیونی

ورزشی
آرشیوی

خلاصه داستان برنامه تلویزیونی گاراژ 888

فصل اول این مجموعه پس از یک سال پژوهش درباره ابرخودروهای جهان با همکاری شرکت «تنجرین» تولید شده است که در آن هنرمندان ایرانی به تست فنی اتوموبیل‌ها می‌پردازند و اجرای برنامه را نیز علی قربانزاده بر عهده دارد.

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
Ads
در مورد اطلاعات بسیار واضحی نظیر حداکثر سرعت قابل دست‌یابی «بوگاتی ویرون» در بین اعداد و ارقام مطرح شده در این برنامه اختلاف دید می‌شود، تا جایی که «نیما طبیبی» از سرعت 420 کیلومتر بر ساعت سخن می‌گوید و اطلاعات نمایش داده شده به صورت گرافیکی حداکثر سرعت 407 کیلومتر در ساعت را نشان می‌دهد.
مجریان گاراژ 888 ادعا دارند که تاکنون هیچ برنامه خودرو محور دیگری «بوگاتی ویرون» را به دقت تست و بررسی نکرده است و گاراژ 888 برای اولین بار در جهان این مهم را انجام داده است اما در کمال تعجب مخاطب صحنه‌های قابل ذکری از این تست و بررسی نمی‌بیند و حتی مجریان از توضیح و توصیف فضای داخلی بوگاتی ویرون به دلیل سادگی بیش از حد آن خودداری می‌کنند.
بجز «علی قربان زاده» و «مانی حدادی» مجری دیگری نیز به نام «نیما طبیبی» در مقابل دوربین ظاهر می‌شود که اتفاقا نام ایشان در بخش سرمایه گذاران مجموعه نیز در کنار «نیوشا طبیبی» ذکر شده است.
انتخاب «علی قربان زاده» به عنوان مجری اصلی برنامه «گاراژ 888» تا حدی منطقی به نظر می‌رسد، همچنین یکی از کارشناسان و نویسندگان قدیمی هفته نامه دنیای خودرو به نام «مانی حدادی» نیز در زمینه نگارش متن‌های فنی مجموعه نقش دارد و به تنهایی بار کارشناسی گاراژ 888 را به دوش می‌کشد.
سوالات نظرسنجی ( 6 سوال)

برنامه جذاب است؟


مجری برنامه کاربلد است؟


مهمان‌های برنامه مناسب هستند؟


آیا برنامه برای طرح یا حل یک مسئله تلاش می‌کند؟


برنامه آموزنده است؟


آیتم های برنامه متنوع و مرتبط هستند؟

نظر خود را ثبت کنید

ارزیابی مردم از برنامه تلویزیونی گاراژ 888 (از مجموع 5 رای)


جذاب
7
مجری حرفه‌ای
8
مهمان‌ مناسب
10
مسئله‌محور
6
محتوای آموزنده
7.5
آیتم‌های مناسب
7

نظرات مردم (3 نظر)


_یکتا_
زیبابود.
0
14 هفته قبل

مریم
فیلم ارزش دیدن داره؟؟؟
0
28 هفته قبل

امیرمهدی
فیلم نیستش یک برنامه چند قسمتی اینترنتی هست که به صورت هفتگی منتشر می شه . . . اره واقعا جذابه برنامش و به روز ترین ماشین ها رو نشون میده . . . برای خوره ‌های ماشین واقعا برنامه جذابیه
0
27 هفته قبل