کارگر ساده نیازمندیم

‏کارگر ساده نیازمندیم‏

 (1395)
6.3
رأی شما:
10 / 0
بر اساس رای 30 کاربر

فیلم سینمایی

90 دقیقه
درام
اکران شده در 1396/04/14

خلاصه داستان فیلم کارگر ساده نیازمندیم

سه کارگر دنبال کارند. دنبال جایی یا کسی که به کارگر ساده نیازمند باشد. نه هر کارگری... کارگر ساده!

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
به یک «کارگردان» ساده نیازمندیم!
هما یزدانی: فیلمساز اولین کنایه‌اش را نثار خود تهرانی‌ها می‌کند وقتی که می‌گوید «دختری که به تهران آمد دیگر فاتحه‌اش را باید خواند»، اما برای بقیه هم از چرکی ‌کم نمی‌‌گذارد.
چه کسی جهان را کشت؟
سیدرضا صائمی: واقعیت این است که فیلم به‌شدت تاویل‌پذیر بوده و دست کم از سه منظر جامعه شناسی،روانشناسی و فلسفی می‌توان به بازنمایی آن پرداخت. قصه‌ای که نشان می‌دهد چگونه یک کارگر ساده به سادگی زندگیش،عشقش،هویتش و جهانش را میبازد.
سگ‌های فقط هار !
سیدمحمدرضا حسینی: کارگرساده نیازمندیم فارق از هرچیزی ، بخاطر پرداختن به کارگران ساده که منتظرند ببینند کجا به آنها نیاز دارد ، فیلم شریف و قابل احترامی‌ست و صد‌البته ، دیدنی .
تهرانِ مخوف
ساناز رمضانی: «کارگر ساده نیازمندیم»، اثری سطحی و غیرقابل تأمل از آب درآمده است. به کلام دیگر، هادی آن‌قدر به مذمت مهاجرت و شهرنشینی مشغول شده است که پرورش مناسب موضوع بازمانده و «کارگر ساده نیازمندیم» به یک موعظه و نصیحت محض تبدیل‌شده است.
قصه آدم‌های تکراری
افشین علیار: اساسا کارگر ساده نیازمندیم در سطح باقی مانده و نتواسنته به عمق برسد گره افکنی می‌کند اما گره‌ها توانِ کافی برای یک گره گشایی سینمایی را ندارند.
خاک غریب
علی جعفرآبادی: با قصه‌ای روبه‌روییم که بارها شنیده شده، و تنها دستاوردش، پرورش نسبتاً قابل قبول ایده‌ی تماتیک اصلی خود، یعنی وضعیت نابه سامان مهاجرین شهرستانی در تهران است.
یک داستان ساده نیازمندیم!
محدثه رسولی: مشکل اصلی فیلم اما نداشتن خط سیری ثابت است و محور اصلی داستان تا آخر کار مشخص نمی‌شود. برای همین در طول فیلم با یک سری خرده‌ داستان‌هایی طرف هستیم که حول شخصیت‌های متفاوتی که به فیلم اضافه می‌شوند شکل می‌گیرد.
Ads

داستان فیلم سینمایی کارگر ساده نیازمندیم

خلاصه داستان

سه کارگر دنبال کارند. دنبال جایی یا کسی که به کارگر ساده نیازمند باشد. نه هر کارگری... کارگر ساده!

حواشی فیلم سینمایی «کارگر ساده نیازمندیم» (4 حاشیه)

به گفته‌ی «منوچهر هادی»، کارگردان فیلم «کارگر ساده نیازمندیم» این فیلم برای دریافت پروانه نمایش با چند اصلاحیه کوچک رو به رو شده است.
فیلم سینمایی «کارگر ساده نیازمندیم» دومین همکاری «پدرام کریمی» و «منوچهر هادی» پس از فیلم «زندگی جای دیگریست» است.
تمام لوکیشن‌های «کارگر ساده نیازمندیم» در تهران فیلم‌برداری شده است.
فیلم «کارگر ساده نیازمندیم» ششمین فیلم سینمایی «منوچهر هادی» بعد از فیلم‌های «قرنطینه»، «دنیای پر امید»، «زندگی جای دیگریست»، «من سالوادور نیستم» و «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه» به حساب می‌آید.
سوالات نظرسنجی ( 8 سوال)

از دیدن این فیلم لذت بردید؟


فیلم ارزش یک بار دیدن را دارد؟


تا انتها مشتاق تماشای فیلم بودید؟


پایان فیلم راضی‌کننده است؟


بعد از پایان فیلم به آن فکر می کردید؟


فیلم از لحاظ فنی با کیفیت ساخته شده است؟


فضای فیلم با فرهنگ خانواده شما سازگار است؟


فضای فیلم مناسب کودکان است؟

نظر خود را ثبت کنید

ارزیابی مردم از فیلم کارگر ساده نیازمندیم (از مجموع 7 رای)


سرگرم‌کننده
4.3
ارزش تماشا
6.4
جذاب
4.3
پایان مناسب
3.6
تفکربرانگیز
4.3
خوش ساخت
4.3
مناسب خانواده‌
5
مناسب کودکان
1.4

نظرات مردم (11 نظر)


لمیا درکی
بهرام افشاری فوق‌العاده بود ولی فیلم خوب نبود
0
2 روز قبل

رامتین
بازی سحر قریشی خوب بود بهرام افشاری بینظیر‌بود یعنی واقعا نمیدونم چرا توی جشنواده سیمرغ نگرفت بازی یکتا ناصر مثل همیشه بد بود و سیانک صفری هم خوب بود من فیلم رو دوست داشتم و بازی ها بهتر از فیلم بود موضوع کمی تکراری بود ولی خوب بود
0
2 هفته قبل

مینا
عالی
1
2 هفته قبل

سحر قریشی
فدات مبینا جان
0
10 ساعت قبل

محمدنعیم اسماعیلی
بشدت کلیشه ای و یک فیلمفارسی تلویزیونی با بازیهای بد منهای بهرام افشاری
0
3 هفته قبل

بردیا
مزخرف و تکراری
0
3 هفته قبل

آلما
خیلی خوب بود
1
4 هفته قبل

آرین
فیلمی اجتماعی و ارزش دیدن دارد
2
4 هفته قبل

رامتین مطلبی
فیلم خیلی‌بد بود ولی بازی بعضی از بازیگر مثل سیامک صفری و بهرام افشاری عالی بود بقیه بازیها مثل بازی سحر قریشی بسیارضعیف بود و بازی بهرام افشاری فیلم رو جلو برد از فیلم های روی پرده رگ خواب اکسیدان و نهنگ عنبر۲ و برادرم خسرو خیلی خوب بودند و من کارگر ساده نیازمندیم رو دوست نداشتم و موضوع تکراری بود اینکه یک کارگر عاشق دختر صاحبکارش بشه من زیاد دوست نداشتم از اقای هادی توقع بیشتری داشتم و عاشقانه بود که مجبورم کرد برم این سریال رو ببینم چون عاشقانه خیلی خیلی خیلی با اینکه سریاله بهتره
1
5 هفته قبل

محمد
بد
0
26 هفته قبل

امیرمهدی
علی الظاهر تیزر و پوستر خوبی که داره جذبم کرد. بازیگرای خوبی هم داره فک کنم باید فیلم قابل توجهی باشه ... ولی حالا باید جشنواره فجر شروع بشه ببینیم چی میشه
0
30 هفته قبل