قاتل اهلیدانلود قانونی فیلم

‏قاتل اهلی‏

 (1395)
6.2
رأی شما:
10 / 0
بر اساس رای 137 کاربر
90 دقیقه
درام, جنایی
اکران شده در 1396/09/01

خلاصه داستان فیلم سینمایی قاتل اهلی
حاج‌آقا دکتر جلال سروش (پرویز پرستویی)، کارآفرین موفق بخش خصوصی، تصمیم به افشای خیانت‌های شرکت پیسارو که مافیای قدرت و ثروت است می‌گیرد. سیاوش مطلق (امیر جدیدی) و احمد کیا (حمیدرضا آذرنگ) فرزندخوانده‌های سروش‌اند و سیاوش نه‌تنها مورداعتمادترین فرد نزد سروش است، بلکه دلبستهٔ مهتاب (پگاه آهنگرانی)، دختر او هم هست؛ اما مهتاب رابطهٔ عاطفی با بهمن (پولاد کیمیایی)، خوانندهٔ پاپ، دارد. تعطیلی کنسرت‌ها دامنهٔ اختلافات اقتصادی سروش و شرکت پیسارو تاوانی دارد که نه‌فقط اطرافیانش بلکه همهٔ مردم باید آن را بپردازند و….

خاک ریختن روی الماس
امیر قادری: "قاتل اهلی" فیلم بزرگ کیمیایی نیست. اما این نسخه‌ای که من دیدم، اثر جمع و جور و شسته‌رفته‌ای است که می‌شود قصه‌اش را دنبال کرد، نکته‌هایی را گرفت، و اگر بتوانیم تناقض‌های موجود در شخصیت اصلی را کنار بگذاریم بخش‌هایی از آن را دوست داشت.
مخاطب میان شخصیت‌ها جا ماند! شخصیت‌ها میان خودشان
حسن گوهرپور: آدم‌ها و قراردادهای بین آ‌ن‌ها پر از مبالغه و اغراق است، اینقدر این مبالغه از دیالوگ‌ها، رفتارها، روابط علت و معلولی در داستان بزرگ‌تر می‌شود که احساس رستگاری فیلم؛ احساسی که قرار است به مخاطب انتقال یابد و شاید به نوعی روح این فیلمنامه باشد اصلاً در این ماجراها گم می‌شود.
فقدان واقعیت در جهانِ بی‌گفت‌وگو
علیرضا نراقی: فیلمساز در عین این‌که برای رفتن به جایی نامعلوم درست عین آدم‌های فیلم عجله دارد، اما مدام پرحرفی می‌کند و چیزی شبیه به شخصیت‌های ابزورد را خلق می‌کند که مدام می‌خواهند کارهای مهم کنند و به جایی بروند اما در نهایت یا در رختخوابند، یا در اتومبیل یا در رستوران
پنهان‌کاری و پرداختی رمزآلود
لیلا خرقانی: قاتل اهلی عنوان با معنایی است و با فضا و لحن فیلم سازگاری دارد. از یک سو فهم عنوان قاتل اهلی در فضایی غم‌آلود و سرد مفهوم پیدا می‌کند. چرا یک انسان قاتل اهلی می‌شود؟ اصلا مگر قاتل، اهلی هم می‌شود؟ و از سویی دیگر منطبق بر غم، لحن و حرکت گرمی با خود به همراه می‌آورد.
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
شرکت خودروسازی «کارمانیا»، نماینده انحصاری شرکت «BYD» در ایران سرمایه گذار فیلم سینمایی «قاتل اهلی» بود.
«آنا نعمتی»، «بهاره کیان‌افشار» و… نام‌های دیگری بودند که نامشان برای حضور در فیلم «قاتل اهلی» مطرح شد اما در کلیت ماجرا اتفاقی نیفتاد.
اواخر اسفندماه ۹۴ بود که شورای صدور پروانه ساخت در آخرین جلسه‌اش، پروانه ساخت سی امین فیلم «مسعود کیمیایی» یعنی «قاتل اهلی» را صادر کرد و طی خبرهایی که از پروژه می‌رسید، قرار بود که از هفتم فروردین ماه ۹۵ پیش تولید فیلم آغاز شود.
گاف های فیلم قاتل اهلی (0 گاف)
دیالوگ های فیلم قاتل اهلی (0 دیالوگ)
سوالات نظرسنجی ( 8 سوال)

فیلم ارزش یک بار دیدن را دارد؟


فیلم از لحاظ فنی و هنری باکیفیت ساخته شده است؟


تیم بازیگران، نقش‌ها را خوب بازی کردند؟


داستان و ساختار فیلم غیرتکراری و جدید بود؟


حرف و پیام فیلم، مفید و ارزشمند هست؟


بعد از پایان فیلم به آن فکر می‌کردید؟


فضای فیلم با فرهنگ خانواده شما سازگار است؟


فضای فیلم مناسب کودکان است؟

نظر خود را ثبت کنید
ارزیابی مردم از فیلم قاتل اهلی (از مجموع 47 رای)

ارزش تماشا
6.4
خوش ساخت
6.0
بازیگری
7.3
خلاقانه
8.1
محتوای مناسب
7.5
تفکربرانگیز
5
مناسب خانواده‌
5.8
مناسب کودکان
3.0
بررسی‌های مردم درباره فیلم قاتل اهلی (69 بررسی)

علی
1 لایک
0 نظر
3 ماه و 2 هفته پیش

یونس
4 لایک
1 نظر
4 ماه و 1 هفته پیش

فریبا
0 لایک
4 ماه و 1 هفته پیش

آرتاس منتیل
خطر لو رفتن داستان
قاتل اهلی !
شروع طوفانی ! شعار شعار شعار ! شعارهایی که حرف دل همه مارو میزد ! از این حرف قشنگا که هیچ کسی بهش عمل نمیکنه ! دقیقا مثل دین ! همه قبول داریم و همه میگیم ازش ولی عمل کردن بهش واسمون هزینه داره !
فیلم سعی کرده بود خوبه داستان رو سید جلال نشون بده ! یه مومن ! یه مذهبی ! یه با خدا ! یه جنگ رفته و انقلابی ! اما ذکی ! خیلی نشونه های تناقض زیادی درش وجود داشت ! زندگی اشرافی گری و زرق و برق تو زندگی سید جلال سروش کاملا قابل احساس بود ! چطور کسی که خودش و کارچاق کنش بنز سوار هستن و تو خونه دوبلکس هزار متری زندگی میکنه، میتونه با نماز خوندن جلو الم سنخیت داشته باشه !
خونه واقعی این شخصیت باید تو اون خونه ساده ای که نشون داد برای دیدن زن صیغه ای خودش رفته بود باشه ! بدون هیچ اشرافی گری ! به نظرم کاملا داشت هاشمی رفسنجانی رو نشون میداد ! اینکه پسرش رو میخواست برگردونه و .... ! نه این مورد تایید نیست !
فیلم خیلی خسته کننده بود، نبض فیلم بالا پایین داشت ولی متوازن نبود ! داستان و فیلمنامه که مشکل داشت مثل همیشه ! داستان کاملا واضح بود چی میشه ! این سبک فیلم هایی که رنگ و بوی جنایی میخواد بگیره باید غافلگیر کننده باشه ! فرار زندان یادتونه؟ قسمتی نبود که غافلگیر نشید ! اما قاتل اهلی کاملا قابل پیش بینی بود ! البته آخر داستان فضای خوب کشور که همه خوبا حذف میشن رو نشون میداد !
شخصیت پردازی ها خیلی جالب نبود ! امیر جدیدی یه لاتی گری خوبی رو بازی میکرد که آدم کیف میکرد ولی کپی شخصیت های فیلم فارسی و سوپر هیرو های غربی بود ! اونجا از تو استخر در میاد آدم یاد رامبو میفتاد !
پگاه آهنگرانی که حرفی واسه گفتن نداشت ! پرویز پرستویی مثل همیشه مذهبی هارو خوب بازی میکرد!
بقیه کاراکتر ها همه فیک بودن ! تو دعوای کنسرت و عروس دوماد تو فیلم دقت کنی تا بازیگرای رده دوم و سوم ! همه فیک و مصنوعی ! اما خداییش رشید پور دقیقا خودش بود ! پولاد کیمیایی هم که فیلم باباست دیگه ! خوب یا بد باید بازی میکرد !
فیلم در کل موضوع خیلی خوب و یونیکی رو دنبال میکرد مرسی از کارگران عزیز استاد کیمیایی ولی اصلا فیلم خوش ساخت نبود !
قاب بندی ها و نورپردازی مطلوب بود !
اما فیلم قاف ها و حفره های داستانی به زیادی داشت ! به فیلم نامه به شدت نقد دارم !
حمیدرضا آذرنگ جالب نقش بازی کرده بود ولی نمیفهمم چرا تو رستوران عمومی باید اونو مست نشون میدادن ! هرچند نقش یه مست رو قابل قبول بازی میکرد !
نمره 5 اونم به خاطر اینکه موضوع فیلم نامه رو دوست داشتم !
6 لایک
8 نظر
4 ماه و 1 هفته پیش

فاطی*
1 لایک
4 ماه و 1 هفته پیش

آرتاس منتیل
0 لایک
4 ماه و 1 هفته پیش

فریبا
1 لایک
4 ماه و 1 هفته پیش

آرتاس منتیل
0 لایک
4 ماه و 1 هفته پیش

یونس
1 لایک
4 ماه و 1 هفته پیش

آرتاس منتیل
0 لایک
4 ماه و 1 هفته پیش

منظوم
0 لایک
4 ماه و 1 هفته پیش

علی فیلم بین
1 لایک
0 نظر
4 ماه و 2 هفته پیش

حامد
1 لایک
0 نظر
4 ماه و 4 هفته پیش

فاطی*
0 لایک
0 نظر
5 ماه پیش

فرهاد
0 لایک
0 نظر
5 ماه و 3 هفته پیش

سینا فکری
1 لایک
0 نظر
5 ماه و 4 هفته پیش

سینا فکری
0 لایک
0 نظر
5 ماه و 4 هفته پیش
مشاهده بررسی‌های بیشتر