او (خانه)

‏او (خانه)‏

 (1395)
6.3
رأی شما:
10 / 0
بر اساس رای 19 کاربر

فیلم سینمایی

درام, ماجراجویی
اکران شده در 1396/08/17

خلاصه داستان فیلم سینمایی او (خانه)

متوفی وصیت کرده که بعد از مرگ، جسد او را دراختیار دانشکده پزشکی برای استفاده علمی قرار دهند اما، دخترش شدیدا مخالف است...

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
سیمرغ در تشییع جنازه!
محمد احمدخانلو: در مجموع خانه فیلمی تلخ و سیاه است که با دوربین سر دست و سرگردان، سکانس پلان‌های طولانی که بد کات می‌خورند. همه تنها دیالوگ می‌گویند و حرف و حرف و حرف! ائو در مجموع اثری نه چندان برجسته در ژانر خود محسوب می‌شود.
«اختگی»و ناتوانی
مهدی میناخانی: اختگی، آنطور که تصور می‌شود پدیده‌ی شومی نیست. از قضا با نگاه روانکاوانه، آدمی آنگاه که با اختگی خویش روبرو می‌شود، آنگاه که متوجه می‌شود در برابر برخی پدیده‌ها ناتوان است، آنگاه که متوجه می‌شود هستی می‌تواند در هر لحظه او را ناکام بگذارد، آنجا که متوجه می‌شود قبری که بر سر آن مویه می‌کند، مرده‌ای ندارد.
این خانه‌ از پدر خالی‌ست
هنگامه ناهید: فیلم خانه، با هوشمندی در مورد قشر خاصی از جامعه‌ی این روزهای‌مان حرف می‌زند، که می‌خواهند به هر نحوی شده، بالاتر از آن‌چه که هستند بنمایند. قشری که نمی‌توان تنها نام بلند پرواز را روی‌شان گذاشت و شاید اصطلاح زیاده‌خواه و خودخواه بیشتر برازنده‌شان باشد.
تنهایی های کلوزآپ
مجید محمدزمانی: فیلم واکنش‌های منفعت طلبانه افراد مختلف را نسبت به مرگ یک نفر نمایش می‌دهد، به‌طوری که هیچ فردی به فکر متوفی نیست... بیشتر دیالوگ‌ها و گاها حرف‌های بی‌ربط بالای سر‌جنازه و خنده‌های کنار جنازه با فرهنگ ما اصلا هماهنگ نیست.
سوالات نظرسنجی ( 8 سوال)

از دیدن این فیلم لذت بردید؟


فیلم ارزش یک بار دیدن را دارد؟


تا انتها مشتاق تماشای فیلم بودید؟


پایان فیلم راضی‌کننده است؟


بعد از پایان فیلم به آن فکر می کردید؟


فیلم از لحاظ فنی با کیفیت ساخته شده است؟


فضای فیلم با فرهنگ خانواده شما سازگار است؟


فضای فیلم مناسب کودکان است؟

نظر خود را ثبت کنید

ارزیابی مردم از فیلم او (خانه) (از مجموع 3 رای)


سرگرم‌کننده
6.7
ارزش تماشا
6.7
جذاب
6.7
پایان مناسب
6.7
تفکربرانگیز
5
خوش ساخت
3.3
مناسب خانواده‌
6.7
مناسب کودکان
1.7

در دنیای اینترنت

نظرات مردم (1 نظر)


ستاره سهیل
فیلمی کاملا تلخ😢چون فیلم به زبان آذریه حواسم همش به زیر نویسا بود رد نکنم 😀
0
8 ماه پیش