دو طبقه روی پیلوت

‏دو طبقه روی پیلوت‏

 (1396)
درام, کمدی

خلاصه داستان فیلم سینمایی دو طبقه روی پیلوت
داستانی درباره جنازه و مرده کشی دارد .

«کیومرث پوراحمد»، در ابتدا تهیه کننده فیلم سینمایی «دو طبقه روی پیلوت»، بود که پس از سانحه‌ای که 3 بهمن ماه 1396 برای «الناز شاکردوست»، در پشت صحنه این فیلم افتاد و جایگزینی وی با «بهدخت ولیان»، از تهیه کنندگی «دو طبقه روی پیلوت»، استعفاء داد.
27 بهمن ماه سال 1396 «الناز شاکردوست»، بازیگر اسبق فیلم سینمایی «دو طبقه روی پیلوت»، پس از سانحه‌ای که برای وی در پشت صحنه این فیلم به وجود و وی قادر به ادامه همکاری با این فیلم را نداشت «بهدخت ولیان»، جایگزین وی شد و او با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود در این باره نوشت:
«تمام دردهایی که لحظه به لحظه کشیدم به اندازه دردی که قلبم از باور این جمله کشید که «سینما بی رحم است» نبود. بیش از ده روز است که حتی یک نفر از اعضای پروژه‌ای که به خاطرش مصدوم شدم حتی حتی حتی حالی از من نپرسیده‌اند! (البته که سخت مشغول فیلمبرداری هستید با توقف کمتر از سه روز و جایگزینی بازیگر، خسته نباشید عزیزان) ولی …. با این همه «آه» چه خواهید کرد؟!! فیلم «دو طبقه روی پیلوت» دارد روی چه چیزی بنا می شود؟!!»
«ابراهیم ابراهیمیان»، کارگردان فیلم سینمایی «کمدی انسانی»، 7 بهمن ماه سال 1396 پس از سانحه‌ای که برای «الناز شاکردوست»، بازیگر این فیلم اتفاق افتاد، گفت:
«این حادثه خارج از صحنه فیلمبرداری رخ داده و بر اثر یک بی‌احتیاطی بوده که نه به خانم شاکردوست ارتباط داشته و نه به پروژه و ما با هیچ بازیگری مذاکره نکرده‌ایم‌ و قرار هم نیست فعلا هیچ بازیگری جایگزین او شود تا ببینیم وضعیت خانم شاکردوست چه می‌شود. چون این آسیب‌دیدگی در دیسک مهره برای خود من هم یک‌بار اتفاق افتاده و احتمالا باید فیزیوتراپی داشته باشد.»
گاف های فیلم دو طبقه روی پیلوت (0 گاف)
دیالوگ های فیلم دو طبقه روی پیلوت (0 دیالوگ)
حداقل کارکتر بررسی: 0 /60
بررسی‌های مردم درباره فیلم دو طبقه روی پیلوت (8 بررسی)
علی فیلم بین داستان اش درباره جنازه و مرده کشیه، همین جوری همین جوری داشتن یه بازیگر فیلم رو می کشتن!
ظاهرا میخواستن زیادی فیلم شون طبیعی بشه!
3 لایک
0 نظر
9 ماه و 2 هفته پیش
کارن به نظر خوب میاد
0 لایک
0 نظر
9 ماه و 2 هفته پیش
حسام الدین
دیدم و لذت بردم
0 لایک
0 نظر
1397/03/13
فاطمه هادی منظوم خانم شاکردوست در این فیلم بازی نمیکنن خانم بهدخت ولیان جایگزینشون شدن درزم بیات و آقاخانی تو این فیلم بازی نمیکنن کالا اصلاح کنید
0 لایک
2 نظر
1396/12/11
منظوم
سلام و روزخوش، دوست گرامی.
بابت حسن نظر و گزارش شما متشکریم.
تغییرات جدید این فیلم با توجه به حضور همچنان «سعید آقاخانی»، اعمال شد.
0 لایک
1396/12/12
فاطمه هادی
ممنون
0 لایک
1396/12/12
ثنا اسمعیلی
ایشالا الناز زود تر سر پا شه
0 لایک
0 نظر
1396/11/25
فاطمه سنگ پوری
آرزوی سلامتی برای الناز عزیز امیدوارم زود تر خوب بشه
0 لایک
0 نظر
1396/11/05