سمانه پاکدل

‏سمانه پاکدل‏


سمانه پاکدل، بازیگر تلویزیون سینما، سال ۱۳۶۶ در شهر تهران متولد شد.

تولد:

1366/07/26

سوابق کاری «سمانه پاکدل»

Ads

بیوگرافی / زندگی‌نامه «سمانه پاکدل»

سمانه یک خواهر و یک برادر دارد . خواهر او سی ساله و برادرش بیست و هفت سال دارد.او تنها عضو مجرد خانواده شان است و فعلا هم قصد ازدواج ندارد . الگوی اخلاقی او در زندگی مادرش است وپرویز پرستویی را هم الگوی خود در بازیگری انتخاب کرده است . از بازیگران مورد علاقه ی او می توان به فاطمه معتمد آریا، فاطمه گودرزی و حامد بهداد اشاره کرد. سمانه پاکدل سفر را خیلی دوست دارد و علاقه مند است که مدام به سفر داخلی و خارجی رود.
بازیگر نقش مهتاب در مجموعه تلویزیونی «دلنوازان» راهنمایی دقیق حسین سهیلی‌زاده و حضور بازیگران پیشکسوت را بزرگترین کمک به بازیگران جوان در ایفای نقش دانست. سمانه پاکدل درباره بازی در مجموعه تلویزیونی «دلنوازان» به کارگردانی سهیلی‌زاده گفت: خصوصیات اخلاقی مهتاب که دختری احساسی است، اما منطقی تصمیم می‌گیرد و بین احساس و تدبیر توازن را رعایت می‌کند برایم جالب بود و من را برای بازی در این پروژه ترغیب کرد.
وی در ادامه افزود: حضور سهیلی‌زاده و پخش شبانه «دلنوازان» در انتخابم بی‌تاثیر نبود. به هر حال مخاطبان دیدن مجموعه‌های اجتماعی را دوست دارند و این مجموعه هم تعلیق‌های زیادی برای مخاطبان دارد. به نظرم شخصیت مهتاب سفید مطلق نیست و نقاط خاکستری هم دارد مثل قضاوت نادرست او درباره دکتر فرهاد زنشود. بازیگر نقش مهتاب ادامه داد: مهتاب درونگرا است و سعی می‌کند مشکلاتش را خودش حل کند، چون مادری بیمار و خواهری دارد که بیشتر به دنبال شیطنت است. مهتاب دختری است مستقل که روی پای خودش می‌ایستد. بنابراین سر زدن اشتباهات کمتر از او به دلیل تحصیلات و موقعیت خانوادگی‌اش بیراه هم نیست.
پاکدل ادامه داد: نقش مهتاب را خیلی دوست داشتم و سعی کردم نقش را آنطور که آقای سهیلی‌زاده و فیلمنامه از من می‌خواهد دربیاورم. نقش دختری صبور و متین. مهتاب یک عاشق واقعی است و سنت‌شکنی می‌کند. او عشق خود را با بهزاد نادیده می‌گیرد تا یک ازدواج تحمیلی انجام نشود.
از جمله آثار وی می‌توان به سریال‌های «روز حسرت»، «دلنوازان»، «دست بالای دست»، دیگری در نقش رها (آیه) در سریال «معراجی ها» به ایفای نقش پرداخته است اشاره کرد.

جزئیات بیشتر درباره «سمانه پاکدل»

گونه | ژانر هایی که در آن فعالیت داشته است (3)

خانوادگی (3)
کمدی (2)
حادثه‌ای (1)

هنرمندانی که با آنان همکاری داشته است

نظرات مردم (1 نظر)


السا
تو فیلم همسایه ها بازیش عالیه. تو فیلم دلنوازان هم همین طور
0
11 هفته قبل