حسین رفیعی

حسین رفیعی، مجری تلویزیون و بازیگر تلویزیون و سینما، سال 1348 در اراک متولد شد. وی فارغ‌التحصیل رشته‌‎ی نقاشی از "دانشگاه آزاد" است.
رفیعی فعالیت‌های هنری خود را در عرصه‎ی بازیگری با برنامه‎ی «39» از سال 1372 آغاز کرده‎است.

تولد:

1348/10/15 (سن: 48 سال)

سوابق کاری حسین رفیعی

بازیگر

مجری

مهمان

مدیر فیلم برداری

نویسنده
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «حسین رفیعی»

حسین رفیعی متولد دی ماه سال 1348 در تهران است. وی فارغ‌التحصیل رشته‌‎ی نقاشی از "دانشگاه آزاد" است.

رفیعی فعالیت‌های هنری خود را در عرصه‎ی بازیگری با برنامه‎ی «39» از سال 1372 آغاز کرده‎است. وی از سال 1377 وارد عرصه‌‎ی اجرا شد که «نیم‌رخ» شاخص‌ترین کارش در این زمینه است.

حسین رفیعی در فیلم‎هایی نظیر؛ «سفر به چزابه»، «شیر و عسل»، «کمکم کن»، «رفیق فابریک»، «شیب تند»، «o+»، «گل آفتابگردان» و «لانه»، بازی کرده‎است.

وی همچنین مجری برنامه‎هایی نظیر؛ «روز از نو»، «جیم جمل»، «صبح آمد»، «مسابقه زوج برتر»، «سرآشپز بزرگ»، «هنر آشپزی»، «مسابقه تلفنی» و «سپید پررنگ»، بوده‎است.

در کودکی خیلی شیطون و بیش‌فعال بود. سه بار خانه‌شان را آتش زد، چندین بار سرش به تیر چراغ برق کوچه برخورد کرد و یک‎بار از لای پره‌های یک موتور رکس او را بیرون آوردند که سرش 14 تا بخیه خورد.
سه خواهر و یک برادر دارد.
سال‎ها به صورت حرفه‎ای و آماتور سوارکاری، شنا، اسکی، ورزش‎های رزمی، بوکس، بدنسازی، اسکی و کوه نوردی را تجربه کرده‎است.

نظرات مردم (0 نظر)