دنی ترجو

دنی ترجو، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی «لک لک ها»، فیلم سینمایی «روزی روزگاری در مکزیک» و فیلم سینمایی «ماچت» فعالیت داشته است.
تولد: 1944/05/16 (1323/02/26)
سوابق کاری دنی ترجو
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
بیوگرافی / زندگی‌نامه «دنی ترجو»
دن "دنی" ترخو (Dan "Danny" Trejo، متولد ۱۶ می ۱۹۴۴) بازیگر آمریکایی است.دنی ترجو در سال 1944 در اکو پارک لس آنجلس ایالت کالیفرنیای آمریکا به دنیا آمد. او فرزند «آلیس ریورا» و «دن ترجو» پیمانکار ساختمان است. او در نوجوانی به دلیل اعتیاد به مواد و مشکلات تبهکاری برای 11 سال به زندان افتاد. در حالی که در زندان سن کوئنتین بود توانست چند مقام بوکس سبک وزن را بدست آورد. با وجود اینکه جرم او اعتیاد به مواد و دزدی مسلحانه بود او توانست وارد یک برنامه 12 قدمی ترک اعتیاد شود و زندگی خود را به طور کامل تغییر دهد. او در یکی از جلسات ترک مواد با فردی آشنا می شود که بعدها واسط او برای وارد شدن به سینما می شود. او همچنین با فیلمنامه نویسی آشنا می شود که او هم مدتی را در زندان سن کوئنتین گذرانده بود و به خاطر استعداد بوکس ترجو به او پیشنهاد می دهد که به ازای روزی 350 دلار در شوی تلویزیونی مسابقه بوکس بازی کند. او پس از بازی در این شو توانست وارد سینما شود و شغل بازیگری را به صورت حرفه ای ادامه دهد. دنی ترجو در 12 دسامبر 1997 با «دبی ترجو» ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دو فرزند است.
در دنیای اینترنت
نظرات مردم (0 نظر)