پردیس احمدیه

‏پردیس احمدیه‏


پردیس احمدیه، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی «لاک‌ قرمز»، فیلم سینمایی «خفه‌گی» و فیلم سینمایی «خانه دختر» فعالیت داشته است.

سوابق کاری «پردیس احمدیه»

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
Ads

حواشی «پردیس احمدیه» (8 حاشیه)

«پردیس احمدیه»، بازیگر فیلم سینمایی «تگرگ و آفتاب» گفت:
«کار در فیلم آقای «کریمی» تجربه خوبی بود، وی بسیار خوش اخلاق و با حوصله است و یک رابطه رفاقت گونه با اعضای گروه برقرار می‌کند و از این که در این فیلم بازی کردم خیلی خوشحال هستم.»
«پردیس احمدیه»، بیان کرد:
«فیلم سینمایی «تگرگ و آفتاب» تجربه جدیدی برایم بود چون نقشی را که بازی کردم خیلی از من فاصله داشت و هم به لحاظ سال، زمان و هم ایفای نقش در یک خانواده سنتی از من خیلی دور بود. در ضمن، زمان فیلم هم متعلق به دهه ۶۰ بود که همین کار من را در ایفای این نقش سنگین‌تر از نقشهای قبلی‌ام می‌کرد.»
«پردیس احمدیه»، در خصوص جشنواره فیلم فجر گفت:
«آرزو دارم در جشنواره فیلم فجر عدالت رعایت شود و فیلم‌های که حقشان است و برایشان زحمت کشیده شده، دیده شوند و اتفاقات خوبی برای همه بیفتد.»
«پردیس احمدیه»، در نشست مطبوعاتی فیلم سینمایی «تگرگ و آفتاب» گفت:
«از همان ابتدا «رضا کریمی» از من خواست تا فیلم‌نامه را نخوانم و به یکباره در موقعیت قصه قرار بگیرم.»
وی ادامه داد:
«نقش گلی با سایر نقش‌هایی که تا به حال ایفا کرده‌ام تفاوت داشت و خیلی از من دور بود و کارگردان هم حین تولید مرحله به مرحله داستان را برایم تعریف می‌کرد و مرا در جریان ادامه روند قصه قرار می‌داد.»
«پردیس احمدیه»، بازیگر جوان از سال 1386 با فیلم «مقلد شیطان» وارد عرصه بازیگری شد وی با توجه به سن کمش به سرعت در این حرفه پیشرفت کرد و اولین حضورش در تلویزیون با سریال «یادآوری» از شبکه آی فیلم بود، بعد از آن بازی در سریال های «گذر از رنج ها» و «تعبیر وارونه یک رویا» را می توان از کارنامه هنری احمدیه نام برد.
«پردیس احمدیه»، حضور در فیلم «لاک قرمز»، «سید جمال سید حاتمی» در جشنواره فیلم فجر 1394 را در کارنامه دارد.
«پردیس احمدیه»، بازیگر فیلم «لاک قرمز» در اکران این فیلم در پردیس کوروش حاضر شد. پردیس احمدیه بازیگر متولد 1371 است که در این فیلم نقش یک دختر ۱۶ ساله را بازی کرده است.
«پردیس احمدیه»، در سال 1395 در حال تحصیل در رشته نوازندگی موسیقی ایرانی است.

جزئیات بیشتر درباره «پردیس احمدیه»

گونه | ژانر هایی که در آن فعالیت داشته است (2)

درام (3)
جنایی (1)

هنرمندانی که با آنان همکاری داشته است

نظرات مردم (2 نظر)


پارسا
توی لاک قرمز واقعا قسنگ و استادانه بازی کرده با این بازی از طرفدارش شدم
0
5 هفته قبل

حسین
والا زشته خجالت بکش بخاطرپول خودت را...ــــ
0
19 هفته قبل