تام هیدلستون، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی «ثور: راگناروک»، فیلم سینمایی «The Avengers» و فیلم سینمایی «تور» فعالیت داشته است.

تولد:

1981/02/09 (1359/11/20)

سوابق کاری «تام هیدلستون»

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «تام هیدلستون»

تام هیدلستون (به انگلیسی: Tom Hiddleston) (زاده ۹ فوریه ۱۹۸۱) بازیگر انگلیسی است.متولد وستمینیستر در لندن، فرزند دیانا پاتریشیا، سرپرست هنری و مدیر سابق صحنه نمایش، و جیمز نورمن هیدلستون، یک شیمی دان است. پدرش اهل گریناک در اسکاتلند و مادرش اهل سافلک در انگلستان است. خواهر کوچکتر او "اما" نیز یک بازیگر و خواهر بزرگترش "سارا" روزنامه نگاری در هند است. در سال های نوجوانی در ویمبلدون و سپس در آکسفورد بزرگ شده است. او در مدرسه مقدماتی مدرسه "دراگون" در آکسفورد و در سن ۱۳ سالگی به "اتون کالج" راه یافت. طی این مدت پدر و مادر او در پی طلاق بودند. هیدلستون تحصیل خود را در "پمبروک کالج" در دانشگاه کمبریح ادامه داد. در ترم دوم دانشگاه کمبریج، در ساخت "اتوبوسی به نام آرزو" حضور پیدا کرد. او به تحصیل در رشته بازیگری در آکادمی سلطنتی هنرهای دراماتیک ادامه داد و در سال ۲۰۰۵ فارغ التحصیل شد. او بیشتر به نام لوکی در دنیای سینمایی مارول در فیلم های ثور، انتقام جویان (فیلم ۲۰۱۲) و ثور:دنیای تاریک شهرت دارد.از فیلم های معروف او می توان به انتقام جویان، فقط عاشقان زنده می مانند و اسب کارزار اشاره کرد.

نظرات مردم (0 نظر)