الهام صفوی زاده

‏الهام صفوی زاده‏
Inspired by Safavid Zadeh

مجری طرح


الهام صفوی‌زاده، مجری رادیو و تلویزیون، سال 1349 در شهر اصفهان متولد شد. وی فارغ‌التحصیل رشته‌ی اقتصاد نظری است.

تولد:

1349/04/04 (سن: 48 سال)

سوابق کاری الهام صفوی زاده

مجری طرح

بازیگر
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «الهام صفوی زاده»

الهام صفوی‌زاده فرزند مهین تاج‌نیا مجری رادیو است و یک فرزند به نام کیانا دارد. مادربزرگ او نیز گوینده‌ی رادیو بوده‌است. وی دبیری کمیته‌ی بانوان باشگاه "پرسپولیس" را در کارنامه دارد. صفوی‌زاده به واسطه‌ی مادرش وارد صدا و سیما شد و کارش را با تحقیق برنامه‌های اقتصادی، در راستای رشته‌ی تحصیلی‌اش آغاز کرد. الهام صفوی‌زاده با اجرای برنامه‌ی «به خانه برمی‌گردیم» در تلویزیون شناخته‌شد و سپس اجرا را در رادیو نیز ادامه داد.

الهام صفوی‌زاده اجرای برنامه‌های تلویزیونی نظیر؛ «تصویر زندگی» (شبکه‌ی2)، «خانه‌ی ما» (شبکه‌ی جام جم)، «رادیو هفت» (شبکه‌ی آموزش سیما)، «نگاه ۵»، «آدینه‌ها»، «شب بخیر تهران»، «مشاوران»، «جشن رمضان» و «صبح زندگی»، را در کارنامه دارد. صفوی‌زاده اجرای برنامه‌های طنزی نظیر؛ «قند و نمک» و «جمعه‌ی ایرانی»؛ را برعهده داشته‌است.

وی همچنین در فیلم‌هایی نظیر؛ «بودن یا نبودن»، به نقش‌آفرینی پرداخته‌است.

ناهید تاج‌نیا (گوینده باسابقه خبر رادیو) و الهام صفوی‌زاده روز جمعه در یک حادثه رانندگی آسیب دیدند (1394).
الهام صفوی‌زاده را به علت بداهه‌گویی‌هایش در زمان اجرا بیشتر به عنوان مجری می‌شناسند تا گوینده.

نظرات مردم (0 نظر)