‏پدرام شریفی‏


پدرام شریفی، دستیار کارگردان و بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر در آثاری نظیر فیلم‌های سینمایی؛ «سیانور»، «متولد 65»، «بادیگارد» و سریال تلویزیونی «گشت ویژه» فعالیت داشته است.

سوابق کاری «پدرام شریفی»

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «پدرام شریفی»

پدرام شریفی دستیاری کارگردان در نمایش «همه چیز می‌گذرد، تو نمی‌گذری» رضا بهبودی (1394)، را برعهده داشته‌است.

شریفی در نمایش‌هایی نظیر؛ «سفر زمستانی و یک داستان بی ربط» سما موسوی (1391)، «بانوی دریایی» اشکان جنابی (1392)، «تقدیر بازان» سیما تیرانداز (1394)، «بله و نه» مهتاب کلانتری (1393) و «داستان زمستان» مهدی کوشکی (1391)، به ایفای نقش‌ پرداخته‌است.

وی همچنین در فیلم‌هایی نظیر؛ «متولد٦٥» مجید توکلی (1394)، «بادیگارد» ابراهیم حاتمی‌کیا (1394)، «سیانور» بهروز شعیبی (1394) و «ماهی و گربه» شهرام مکری (1392)، به نقش‌آفرینی پرداخته‌است. همچنین شریفی با بازی در سریال تلویزیونی «گشت ویژه» برای اولین بار در تلویزیون ظاهر شد.

«پدرام شریفی» بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص خصوصیات فیلم «متولد 65» گفت:
«فیلم «متولد ۶۵»، فیلم دهه شصتی‌هاست و وقتی به عنوان دهه شصتی فیلمنامه را خواندم، بسیاری از ماجراهای زندگی‌مان را در آن دیدم؛ اتفاقاتی که همیشه در افکارم بود.»
وی افزود: «در مورد دهه شصت حرف‌های بسیاری زده می‌شود اما زمانی که صادقانه به این دهه نگاه می‌کنیم، متوجه خواهیم شد از زمانی که در رحم مادرمان بودیم، صدای بمباران می‌شنیدیم؛ اکثرمان در جنگ به دنیا آمدیم، به مدرسه رفتیم و… شریفی خاطرنشان کرد: تلخ‌ترین جای این جریان آنجاست که وقتی به دهه هفتادی‌ها نگاه می‌کنیم، وضعیتشان بهتر از دهه شصتی‌ها نیست؛ این فیلم ماجرای ما جوان‌هاست؛ نه الزاما یک دهه خاص. امیدوارم همه آن انرژی که برای «متولد ۶۵» گذاشتم نتیجه مثبت بدهد و خروجی قابل قبولی داشته باشد.»
سریال «گشت ویژه» که هفته نیروی انتظامی سال 1395 پخش شد اولین سریال تلویزیونی «پدرام شریفی» بود که در آن در نقش یه مامور پلیس به ایفای نقش پرداخت و در کنار بازیگرانی چون «حمید گودرزی»، «شاهد احمدلو»، «محمود پاک نیت» و... بازی نموده است.
«پدرام شریفی» بازیگر جوان سینما یکی از چهره های جوانی است که سال 1395 از تئاتر به سینما آمده است.
شریفی بازیگر شناخته شده در عرصه نمایش است که نظر کارگردانان مختلف سینما را جلب کرد و آنها از حضور این بازیگر در آثارشان بهره گرفتند.

نظرات مردم (4 نظر)


یـــہ بــنده خــدآ
دوسش دارم
1
1395/09/05

شکیبا حاج حیدری
هنرمندی جوان ولی با تجربه و بازی خوب امیدوار آنچه لایق ایشان است برایش رقم بخورد
0
1395/07/30

مریم
قربون چشمات
0
1395/07/29

مریم
قربونت برم ک اینقدر خوبی
0
1395/07/29