‏آرون تیلور جانسون‏
Aaron Taylor-Johnson


آرون تیلور جانسون، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی «Avengers: Age of Ultron»، فیلم سینمایی «حیوانات شب زی» و فیلم سینمایی «شعبده باز» فعالیت داشته است.

تولد:

1990/06/13 (1369/03/23)

سوابق کاری «آرون تیلور جانسون»

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
Ads

بیوگرافی / زندگی‌نامه «آرون تیلور جانسون»

آرون پری تیلور-جانسون هنرپیشه انگلیسی است. وی که از سال ۲۰۰۱ تا هم اکنون در این صنعت فعال بوده، در ۲۵ فیلم و ۹ مجموعه تلویزیونی بازی کرده است.آرون در های وایکام، باکینگهام شر، انگلستان بدنیا آمد. مادرش خانه دار و پدرش مهندس عمران بود.او با سم تیلور-وود در سال ۲۰۱۲ در کاخ بابینگتون، سامرست ازدواج کرده و پدر ۲ دختر - ویلدا ری (متولد ۷ ژوئیه ۲۰۱۰) و رومی هرو (متولد ۱۸ ژانویه ۲۰۱۲) است.او بازیگری را از سن ۶ سالگی شروع کرد و در فیلم هایی چون شعبده باز (سال ۲۰۰۶) و آنگوس، شورت و ماچ عالی (سال ۲۰۰۸) حضور داشت. او در فیلم های معروفی چون پسر هیچ کجا (سال ۲۰۰۹) در نقش جان لنون، کیک-اس (سال ۲۰۱۰) و قسمت دومش کیک-اس ۲: گلوله ها به دیوار (سال ۲۰۱۳) در نقش اول فیلم و گودزیلا (سال ۲۰۱۴) بازی کرده است. وی تا زمان بازی در کیک-اس ۲ به نام آرون جانسون شناخته می شود که با ازدواج با کارگردان سم تیلور-وود آن را عوض کرد.

جزئیات بیشتر درباره «آرون تیلور جانسون»

گونه | ژانر هایی که در آن فعالیت داشته است (14)

درام (10)
عاشقانه (6)
مهیج (6)
حادثه‌ای (5)
کمدی (4)
ماجراجویی (4)
جنایی (2)
علمی تخیلی (2)
موزیکال (1)
خانوادگی (1)
فانتزی (1)
جنگی (1)
زندگی‌نامه‌ای (1)
معمایی (1)

هنرمندانی که با آنان همکاری داشته است

نظرات مردم (0 نظر)