آرون تیلور جانسون

آرون تیلور جانسون، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی «Avengers: Age of Ultron»، فیلم سینمایی «کیک-اس» و فیلم سینمایی «کیک-اس ۲: گلوله ها به دیوار» فعالیت داشته است.

تولد:

1990/06/13 (1369/03/23)

سوابق کاری آرون تیلور جانسون

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «آرون تیلور جانسون»

آرون پری تیلور-جانسون هنرپیشه انگلیسی است. وی که از سال ۲۰۰۱ تا هم اکنون در این صنعت فعال بوده، در ۲۵ فیلم و ۹ مجموعه تلویزیونی بازی کرده است.آرون در های وایکام، باکینگهام شر، انگلستان بدنیا آمد. مادرش خانه دار و پدرش مهندس عمران بود.او با سم تیلور-وود در سال ۲۰۱۲ در کاخ بابینگتون، سامرست ازدواج کرده و پدر ۲ دختر - ویلدا ری (متولد ۷ ژوئیه ۲۰۱۰) و رومی هرو (متولد ۱۸ ژانویه ۲۰۱۲) است.او بازیگری را از سن ۶ سالگی شروع کرد و در فیلم هایی چون شعبده باز (سال ۲۰۰۶) و آنگوس، شورت و ماچ عالی (سال ۲۰۰۸) حضور داشت. او در فیلم های معروفی چون پسر هیچ کجا (سال ۲۰۰۹) در نقش جان لنون، کیک-اس (سال ۲۰۱۰) و قسمت دومش کیک-اس ۲: گلوله ها به دیوار (سال ۲۰۱۳) در نقش اول فیلم و گودزیلا (سال ۲۰۱۴) بازی کرده است. وی تا زمان بازی در کیک-اس ۲ به نام آرون جانسون شناخته می شود که با ازدواج با کارگردان سم تیلور-وود آن را عوض کرد.

نظرات مردم (0 نظر)