شایلی محمودی

‏شایلی محمودی‏


شایلی محمودی، تا سال 1395 فعالیت حرفه‌ای بازیگری و هنری نداشت اما در فیلم «سلام بمبئی» (1395) یکی از نقش‌های این فیلم را بازی کرد. در بعضی رسانه‌ها در مورد بیوگرافی شایلی محمودی، گفته شده که شایلی اصالتا هندی است اما این خبر از سوی شایلی و همسرش بنیامین تایید یا رد نشده است (تا سال 1395).

سوابق کاری «شایلی محمودی»

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
Ads

بیوگرافی / زندگی‌نامه «شایلی محمودی»

شایلی محمودی، تا سال 1395 فعالیت حرفه‌ای بازیگری و هنری نداشت اما در فیلم «سلام بمبئی» (1395) یکی از نقش‌های این فیلم را بازی کرد.

با توجه به گفته‌های کارگردان فیلم «سلام بمبئی»، وی بعد از اینکه متوجه شد که همسر بنیامین بهادری (شایلی محمودی) به زبان هندی مسلط است و می‌تواند تاثیر مثبتی در فیلم بگذارد، از وی یک سری تست بازیگری و گریم گرفته شد.

همچنین با تغییر در یکی از نقش‌های این فیلم و تبدیل آن به یک دختر از یک خانواده‌ی مسلمان هندی، بازی آن را به شایلی محمودی واگذار کرد. با این اتفاق شایلی محمودی اولین تجربه‌ی حرفه‌ای خود در زمینه‌ی بازیگری را در یک پروژه‌ی بین المللی گذراند. او در فیلم سلام بمبئی نقش مقابل بنیامین بهادری را بازی می‌کند.

حواشی «شایلی محمودی» (7 حاشیه)

«شایلی محمودی» سال 1395 در کشور امریکا با «بنیامین بهادری» ازدواج کرد.
«شایلی محمودی» مسلط به چند زبان دنیا از جمله زبان هندی است.
جالب است که در اطلاع رسانی مرتبط با فیلم «سلام بمبئی» فقط نام کوچک همسر دوم بنیامین که «شایلی محمودی» است برده شده‌است و نام خانوادگی او درج نشده است. مطابق با آنچه در فرهنگ دهخدا آمده است «شایلی» به معنای تک و بی همتا است.
«شایلی محمودی»، در فیلم سینمایی «سلام بمبئی» نقش مقابل «بنیامین بهادری» یعنی همسرش که یک دختر هندی هست را بازی می‌کند و از آن جایی که به چند زبان خارجی از جمله هندی تسلط داشته در این فیلم به زبان هندی صحبت می‌کند و در جریان رابطه عاشقانه‌ای با بهادری قرار می‌گیرد.
در بعضی رسانه‌ها در مورد بیوگرافی «شایلی محمودی» همسر بنیامین، گفته شده که شایلی اصالتا هندی است اما این خبر از سوی شایلی و همسرش بنیامین تایید یا رد نشده است.
«شایلی محمودی» و «بارانا» دختر بنیامین بهادری رابطه بسیار خوبی با هم دارند.

«شایلی محمودی» به عنوان آخرین بازیگر پروژه سینمایی «سلام بمبئی» جلوی دوربین رفت.

جزئیات بیشتر درباره «شایلی محمودی»

گونه | ژانر هایی که در آن فعالیت داشته است (3)

کمدی (1)
عاشقانه (1)
موزیکال (1)

هنرمندانی که با آنان همکاری داشته است

نظرات مردم (0 نظر)