شایلی محمودی، تا سال 1395 فعالیت حرفه‌ای بازیگری و هنری نداشت اما در فیلم «سلام بمبئی» (1395) یکی از نقش‌های این فیلم را بازی کرد. در بعضی رسانه‌ها در مورد بیوگرافی شایلی محمودی، گفته شده که شایلی اصالتا هندی است اما این خبر از سوی شایلی و همسرش بنیامین تایید یا رد نشده است (تا سال 1395).

سوابق کاری «شایلی محمودی»

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «شایلی محمودی»

شایلی محمودی، تا سال 1395 فعالیت حرفه‌ای بازیگری و هنری نداشت اما در فیلم «سلام بمبئی» (1395) یکی از نقش‌های این فیلم را بازی کرد.

با توجه به گفته‌های کارگردان فیلم «سلام بمبئی»، وی بعد از اینکه متوجه شد که همسر بنیامین بهادری (شایلی محمودی) به زبان هندی مسلط است و می‌تواند تاثیر مثبتی در فیلم بگذارد، از وی یک سری تست بازیگری و گریم گرفته شد.

همچنین با تغییر در یکی از نقش‌های این فیلم و تبدیل آن به یک دختر از یک خانواده‌ی مسلمان هندی، بازی آن را به شایلی محمودی واگذار کرد. با این اتفاق شایلی محمودی اولین تجربه‌ی حرفه‌ای خود در زمینه‌ی بازیگری را در یک پروژه‌ی بین المللی گذراند. او در فیلم سلام بمبئی نقش مقابل بنیامین بهادری را بازی می‌کند.

«شایلی محمودی» به عنوان آخرین بازیگر پروژه سینمایی «سلام بمبئی» جلوی دوربین رفت.
«شایلی محمودی» و «بارانا» دختر بنیامین بهادری رابطه بسیار خوبی با هم دارند.

در بعضی رسانه‌ها در مورد بیوگرافی «شایلی محمودی» همسر بنیامین، گفته شده که شایلی اصالتا هندی است اما این خبر از سوی شایلی و همسرش بنیامین تایید یا رد نشده است.

نظرات مردم (3 نظر)


سامی
برای جذب مخاطب و ایجاد طرفدار راستشو نگفتن ایشون هندی نیستند.
0
5 هفته قبل

مهنازخیراندیش
یکی از بهترین مترجم ها و بازیگران خوب کشورمون
امیدوارم شاهد کارهای بی نظیر ایشون باشیم
0
38 هفته قبل

آلما
دوستش دارم
0
44 هفته قبل