نوید محمدزاده

نوید محمد‌زاده، مجری، بازیگر سینما و تئاتر، سال ۱۳۶۵ در شهر ایلام متولد شد. او کارش را ابتدا از تئاتر آغاز کرد و در ادامه برای اولین بار با فیلم «عصبانی نیستم» در دنیای سینما به شهرت رسید. وی تاکنون دو بار موفق به دریافت جایزه سیمرغ بهترین بازیگر مکمل مرد از جشنواره فیلم فجر شده است.

تولد:

1365/01/17 (سن: 32 سال)
برنده 2 و نامزد 5 سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر

سوابق کاری نوید محمدزاده

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
«نوید محمدزاده»، 2 آذر ماه سال 1396جایزه «بهترین بازیگر مکمل مرد» خود را از جشنواره «آسیا پاسفیک»، به مردم زلزله‌زده غرب اهدا کرد.
«نوید محمدزاده»، جز آن دسته از بازیگران جوانی است که بنظر می‌رسد جدای از کار در سینما و تئاتر علاقه خاصی به مدلینگ و پوشیدن لباس‌های متفاوت دارد!
«نوید محمدزاده»، در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را برای فیلم «بدون تاریخ بدون امضاء» از آن خود نمود. نوید محمدزاده این جایزه را سومین سیمرغ خود دانست (اشاره به سیمرغ اهدا نشده فیلم «عصبانی نیستم»). وی همچنین از رسانه‌هایی که لیستی از برندگان را برای فشار به هیئت داوران داده بودند، گلایه کرد. وی از همگان خواست به هیئت داوران احترام بگذارند.

نظرات مردم (123 نظر)


سید
چطوری the best
2 لایک
0 نظر
2 هفته قبل

خانم کاظمی
بازیشون در حد اسکاره خیلی عالیه و واقعا من سبک بازیشونو میپسندم در همه حال امیدوارم نقشای متفاوتی رو بازی کنن تا به غیر از نقش های پرخاشگر و کمی عصبی از ایشون نقش های دیگه ای در ذهن داشته باشیم درجه یــــــــک
3 لایک
0 نظر
3 هفته قبل

الهام فرهنگ
به نظرم واقعا بازیهاش عالی و کم نظیر هست. واقعا بازیهای نوید محمدزاده در جه یک هست، یعنی در این سبکی از بازیگری که انتخاب کرده داره به نهایت کار خودش میرسه.

ولی اتفاقا این برای یک بازیگر میتونه شعف باشه که فقط داره نقش های عصبانی و شرور و عقده ای رو انتخاب میکنه. بازیگر زمانی بازیگر میشه که بتونه تنوع داشته باشه. مثل خسرو شکیبایی یا پرویز پرستویی.
نوید محمدزاده اگر بیشتر از این در این نقش ها بازی کنه به نظرم به مرگ بازیگری نزدیک میشه و فقط داره خودش رو تکرار میکنه.
هر کی موافقه لایک کنه
4 لایک
6 نظر
3 هفته قبل

فاطی*
نباید تو ذهن مخاطب از نوید محمد زاده یه شخصیت عصبانی عقده ای جا بیفته چون فکر میکنم تواناییاش خیلی بیشتر مثلا یکی مثل شهاب حسینی که میاد نقش بهمن تو برف روی شیروانی داغ بازی میکنه بعد تو جدایی نقش یه آدمی مثل حجت بازی میکنه شایدم تقصیر کارگرداناست که چون نوید تو این نقشا خیلی درخشان دیدن بهش پیشنهاد میدن!
3 لایک
3 هفته قبل

الهام فرهنگ
دقیقا، افرین فاطی جان. حرفت کاملا درسته. شهاب حسینی مثل خیلی خوبی بود که چقدر نقشهای متفاوتی بازی کرده. بحث من هم همین بود که اقای نوید محمدزاده باید سعی کنه که نقش های متفاوتی رو بازی کنه و خودش رو انقدر در این سبک تکرار نکنه
3 لایک
3 هفته قبل

یونس
خانم فرهنگ این رو هم نباید فراموش کنیم که نقش های محمدزاده تکراری نیست ! ذهنیت شخصیت های محمدزاده تکراری است و تقریبا بعضی از نقش هایی رو که بازی کرده متفاوت اجرا کرده ! من که تاحالا ازش خسته نشدم و طرفدار سبک بازی محمدزاده هستم با فیلمهای متفاوتی که بازی میکنه ! صرفا تکراری بودن کلمه عصبانیت در وصف بازی نوید کاملا از نظرم اشتباه هست ، اما مهم این هست که این عصبانی بودن رو متفادت اجرا کنه در هر اثری که این رو درست انجام میده !
3 لایک
3 هفته قبل

یونس
درضمن اگر بخوایم تکراری بودن شخصیت و بازی بازیگری رو نام ببریم گلزار مورد خیلی خوبی هست برای مثال ! تکرار احساسات برای انجام دادن بازی گری نه بازیگری :|
2 لایک
3 هفته قبل

الهام فرهنگ
مثال گلزار خیلی خوب بود. واقعا نوید اگه این فضا رو تکرار کنه در نهایت شبیه به گلزار میشه. گلزار هم تو ۶ ۷ تا نقش اولش تم عاشقانه رو خیلی خوب واقعا بازی میکرد ولی بعد دیگه ایا برای جامعه حرفه ای سینما پذیرفتنی بود؟ خیر
0 لایک
3 هفته قبل

یونس
این رو هم فراموش نکنیم تا حالا که خودش رو تکرار نکرده :))
0 لایک
3 هفته قبل

سید
یه مشت حسود بهش سیمرغ رو ندادن هم برای عصبانی نیستم هم برای مغز ها مخصوصا مغز ها خیلیییییی خوب بازی کرد
1 لایک
4 نظر
1 ماه پیش

مرتضی
حسود چیه ! کلا آقای محمدزاده تو یه سبک داره بازی میکنه ! آدم عصبی و عقده ای ! یه بار سیمرغ دوباره سیمرغ دیگه 3 تا نوبره !
واسه مثال بازی کردن نقش های دیگه استاد شهاب حسینی رو مثال بزنم !
شما ببین چه نقش هایی بازی کرده ! کاراکتر هاش چقدر متفاوت بوده !
ایشون چند تا سیمرغ دارن ؟
3 لایک
1 ماه پیش

سید
اگه مغز ها رو دیده بودی این حرفو نمیزدی یه چیز فوق‌العاده ای بود بازی محمد زاده هیچ شباهتی نداشت نقش یک تو سری خور و دست و پا چلفتی رو داشت که به خاطر اینکه(اسپویل ناچیز) باباش میزد تو سرش عصبی بود،
بدون تاریخ بدون امضاش هم هیچ شباهتی به ابدو یک روز و عصبانی نیستم و مغز ها نداشت
1 لایک
4 هفته قبل

سید
شهاب حسینی هم در حقش نامردی شده مگه تو ایران کم از این جور چیزا داریم
0 لایک
4 هفته قبل

مرتضی
مثل این میمونه که بگی اکبر عبدی واسه بازی کردن نقش های مختلف زن جایزه بگیره ( اگه به نحوه احسنت انجام داده باشه) !
نقش زن زنه دیگه ! چه فرقی میکنه جوون باشه ! پیر باشه ! داف باشه ! بیوه باشه یا هرچی !
آقای محمد زاده نقش آدم های عصبی رو خیلی بازی کرده خیلی !
تو ابد و یک روز عصبی بود ! تو بدون امضا عصبی ! اینجا هم عصبی !
چقدر تکرار ؟
0 لایک
4 هفته قبل

فاطی*
بیشتر شخصیت هایی که تا الان بازی کرده کاراکتر های برون گرایین که تو اجرا کردن این شخصیت ها بسیار توانمند!
3 لایک
0 نظر
1 ماه پیش

راد شهبازی
بازی متفاوت و بسیار درخشانی را در مغزهای کوچک زنگ زده ارائه داد ، محمدزاده را همیشه در تیپ کارکترهای تکراری و معترضی می دیدیم که بسیار باانرژی ، باقدرت و صلابت دیالوگ گویی می کرد ! اما در مغزها... عکس اکثر بازی هایش باید از آن قدرت و صلابت دیالوگ گویی‌اش کاملا کاسته می شد (با استفاده از تکنیک سیدی در کارگردانی و صدالبته قدرت بازیگری وی ) و او را در قاب کارکتری ترسان و تاحدی کمرو میدیدیم ! به یاد بیاورید صحنه ای را که در مقابل زن آرایشگر (نازنین بیاتی) بی اختیار دست بر روی زخم روی پیشانی اش برد ، به این می گویند یک بازی به معنای واقعی اش "درخشان " ، اما شگفت زده نشدم ، دیگر عادت داریم وی را با بازی های خوبش به یاد آوریم !
3 لایک
1 نظر
1 ماه و 1 هفته پیش

الهام فرهنگ
نظر خیلی خوبی بود. واقعا بازی های خوبی داره
0 لایک
3 هفته قبل

a.s
منظوم مطمئن نیستم ولی انگار نوید محمد زاده ترانه علیدوستی میخوان یه فیلم بازی کنن به اسم تفریق که مانی حقیقی کارگردانشه
1 لایک
0 نظر
2 ماه و 1 هفته پیش

علی فیلم بین
نمی دونم چرا یه عده میگن تکراری بازی میکنه!
مثلا بازی ابد و یک روز اش با بدون تاریخ بدون امضا یک جور بود؟
هر کدوم اش رو با یه ظرافت خاصی اجرا میکنه.
2 لایک
2 نظر
2 ماه و 1 هفته پیش

یونس
موافقم!
بازی های محمدزاده تکراری نیستند اما شخصیت کارکتر های او تکراری هستند!
فقط و فقط کارکتر های خشن و معتاد رو بازی میکنه مثل گلزار که همیشه نقش کارکتر های پولدار و بدون درد کشیدن را تجربه میکند!
اما بزرگترین فرق نوید با گلزار این است که گلزار هیچ و پوچ است و محمدزاده همه چیز است!
تمرکز و تسلط در بازیهای این بشر جریان داره!
درکل خیلی خوبه!
3 لایک
2 ماه و 1 هفته پیش

علی فیلم بین
به نکته ظریفی اشاره کردین. مشکل سینما و تلویزیون ما همینه! وقتی یکی توی یک نقشی خوش میدرخشه همه ی پیشنهاد هایی که بهش میشه شبیه همون نقش قبلیه.
عملا دست نوید محمد زاده رو پیشنهاد هاش بستن وگرنه قطعا مجال بروز اش بیش از اینه
1 لایک
2 ماه و 1 هفته پیش

مهلا
بازیشو اصلا دوست ندارم
0 لایک
2 نظر
3 ماه و 2 هفته پیش

هیوجکمن
بازیش خوبه ولی تا حالا کار خوبی انجام نداده
0 لایک
3 ماه و 2 هفته پیش

راد شهبازی
😕😕 اختیار دارید ، مگر "خفگی" ، "ابد و یک روز" ، "خشم و هیاهو" ، "عصبانی نیستم" و البته "مغزهای کوچک زنگ زده" آثار بدی هستند ! به نظر بنده ، بد یعنی کمدی بزن و دررویی که به شعور بیننده توهین میکنه و تنها به خاطر نام فلان بازیگر (بهتر است بگویم بازیگرنما) یا صرفا کمدی بودن اثر مخاطب جذب میکنه !
2 لایک
1 ماه و 1 هفته پیش

عسلی
منظوم جان لطفا فیلم داستان ما قصه تو به اثارشون اضافه کنید
0 لایک
0 نظر
3 ماه و 2 هفته پیش
مشاهده نظرات بیشتر