نیکولاس هولت

نیکولاس هولت، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی «مکس دیوانه: جاده خشم»، فیلم سینمایی «جک غول کش» و فیلم سینمایی «مردان ایکس: روزهای گذشته آینده» فعالیت داشته است.

تولد:

1989/12/07 (1368/09/16)

سوابق کاری نیکولاس هولت

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «نیکولاس هولت»

نیکولاس هولت در شهر وکینگهام برکشایر انگلستان به دنیا آمد. او فرزند «گلنیس هولت» معلم پیانو اهل راچفورد و «راجر کی هولت» خلبان هواپیما اهل بیرمینگام است. او دو خواهر به نامهای کلاریسا و رزی و یک برادر به نام جیمز دارد که هر سه تجربه ای در زمینه بازیگری دارند. اولین کار بازیگری اش در سن 7 سالگی در فیلم روابط صمیمی بود. سپس به عنوان بازیگر کودک و نوجوان در فیلم های مختلف و سریال های تلویزیونی به بازیگری پرداخت. بازی در فیلم برخورد تایتان ها بود که او را به عنوان بازیگر جوان معرفی کرد و در ادامه بازی در فیلم پر فروش و موفق مردان ایکس: روزهای گذشته آینده او را به جهانیان معرفی کرد.

نظرات مردم (1 نظر)


❤ساناز❤
عععععععااااالللللیییهه ❤❤❤
عاشقتونم ❤❤❤❤
بهترین بازیگر ❤❤❤
0 لایک
0 نظر
1396/06/24