محمدرضا رهبری

‏محمدرضا رهبری‏


محمدرضا رهبری، مجری و بازیگر تلویزیون و سینما، سال 1361 در تهران متولد شد. وی فارغ‎التحصیل رشته‎ی تربیت بدنی می‎باشد. رهبری اولین تجربه‎ی خود را به عنوان مجری جوان برنامه‎ی «موج نو تاکسی» در سال ۸۴ کسب نمود.

تولد:

1361/10/05

سوابق کاری «محمدرضا رهبری»

Ads

بیوگرافی / زندگی‌نامه «محمدرضا رهبری»

محمدرضا رهبری متولد پنجمین روز از دهمین ماه سال 1361 در تهران است . وی همچون همه‎ی همسن و سالانش تحصیلات ابتدایی و راهنمایی و متوسطه را با شر و شورهای مختص به دوران نوجوانی پشت‌سر گذاشت و پس از قبولی در کنکور در رشته‎ی تربیت بدنی فارغ‎التحصیل گردید.
رهبری به‌دلیل علاقه‎ی بسیاری که به بازیگری داشت دست از کار بر نداشت و در سال (1381) دو ترم «۹ ماه» دوره‎های تخصصی کارگاه آزاد بازیگری با مدیریت امین تارخ را گذراند و به عنوان مجری جوان برنامه‎ی «موج نو تاکسی» در سال ۸۴ اولین تجربه ی خود را در تلویزیون کسب نمود.
محمدرضا رهبری در سریال‎هایی نظیر؛ «گلریزان» در نقش «جواد» به کارگردانی مسعود رشیدی (1385)، «میوه ی ممنوعه» در نقش «سینا» به کارگردانی حسن فتحی (1386)، «عبور از پائیز» در نقش «حمید» به کارگردانی مسعود شامحمدی (1388)، «به کجا چنین شتابان» در نقش «سهراب رحمتی» به کاردگردانی ابوالقاسم طالبی (1388) و «دور دست‎ها» (1394)، بازی کرده‎است.
وی همچنین در تله فیلم‎هایی نظیر؛ «عروس برفی» در نقش «آتیلا» به کارگردانی سیروس الوند (1386)، «آخرین تولد» در نقش «احمد» به کارگردانی کریم رجبی (1387)، «بازی شبانه» در نقش «سامان» به کارگردانی کاظم معصومی (1387)، «اعتراف» در نقش ستوان «بهزاد مقدم» به کارگردانی سعید عالم زاده (1387)، «باران در آفتاب» در تقش «فرهاد» به کارگردانی فرشاد فرشته حکمت (1387)، «هشت چهار» در نقش «علی سرافراز» به کارگردانی علی بیابانی (1388) و راوی «بازیگران دیکتاتور» به کارگردانی مهران احمدی (1387)، بازی کرده‎است.

حواشی «محمدرضا رهبری» (1 حاشیه)

محمدرضا رهبري، به خبرنگار حوزه‎ی راديو و تلويزيون باشگاه خبرنگاران گفت: سال (1386) در حين بازي در مجموعه‎ی مناسبتي «ميوه ممنوعه» كه قرار بود ماه رمضان روي آنتن برود؛ پدرم را از دست دادم و نتوانست شاهد موفقيت‎هاي من در بازي در نقش «سينا» در مجموعه‎ی «ميوه ممنوعه» به كارگرداني حسن فتحي باشد و اين موضوع حسرتي هميشگي در وجودم ماندگار كرد.

جزئیات بیشتر درباره «محمدرضا رهبری»

گونه | ژانر هایی که در آن فعالیت داشته است (2)

درام (3)
دفاع مقدس (1)

هنرمندانی که با آنان همکاری داشته است

نظرات مردم (0 نظر)