صدف طاهریان، بازیگر تلویزیون و سینما، سال 1367 در شهر تهران متولد شد. وی فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۹۰ با فیلم «هیچ کجا هیچ‌کس» آغاز کرد. او در سال 1394 برای همیشه از ایران به ترکیه مهاجرت کرد. ابتدا شایعاتی مبنی بر فعالیت او در شبکه جم مطرح شد اما در نهایت طاهریان اعلام کرد با این شبکه ماهواره‌ای قرار نیست همکاری کند. وی بعد از مهاجرت در هیچ فیلم یا سریال ایرانی و خارجی به ایفای نقش نپرداخته است.

تولد:

1367/04/30 (سن: 29 سال)

سوابق کاری «صدف طاهریان»

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «صدف طاهریان»

صدف طاهریان، بازیگر تلویزیون و سینما، سال 1367 در شهر تهران متولد شد.

وی فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۹۰ با فیلم «هیچ کجا هیچ‌کس» (ابراهیم شیبانی) آغاز کرد. صدف طاهریان در فیلم‌هایی نظیر؛ «پس کوچه‌های شمرون» (کامران قدکچیان)، «قرار بعدی همان‌جا» (محسن توکلی)، «موارد مشکوک» (محسن توکلی) و «عصر یخبندان» (مصطفی کیایی) به نقش‌آفرینی پرداخته‌است.

صدف طاهریان در آبان ماه ۹۴ به ناگاه و در فواصل زمانی کوتاه، چندین عکس متفاوت با عکس‌های قبلی‌اش و بدون حجاب در اینستاگرام منتشر کرد. انتشار به ناگهان و یک جای این تصاویر متفاوت، به نحوی کاربران را متعجب کرد و این موضوع باعث شد تا اکانت اینستاگرام این بازیگر با هجمه کاربران اینستاگرامی روبرو شود، دقایقی پس ازآن نیز وی با قرار دادن ویدئویی تأکید کرد که صفحه‌اش هک نشده است. این بازیگر با انتشار این ویدیو اعلام کرد که صفحه‌ی اینستاگرامی‌اش هک نشده است و از کامنتها و توجه کاربران تشکر کرد. او در اینستاگرامش، مهاجرتش به دوبی، را نیز اطلاع رسانی و اعلام نمود. همچنین یکی از دوستان وی تصویری از مکالمه خود با وی بصورت پیامکی منشتر نمود که در ان طاهریان ادعا می‌کند بزودی قصد افشاگری‌هایی را علیه فساد در سینمای ایران دارد.

در پی این ماجرا صدف طاهریان که کشف حجاب خود را در ابتدا با انتشار عکس‌های بی‌حجاب از خود علنی کرده بود، اقدام به انتشار عکس‌های مبتذل و عریان از خود (خصوصا در صفحه‌ی اینستاگرام خود) نمود. انتظار می‌رفت وی بعد از خروج از ایران (همانند گلشیفته فراهانی) به کمپانی‌های فیلم سازی خارجی یا شبکه‌هایی همانند جم بپیوندد (زیرا وی داعیه فساد در پشت پرده‌ی سینمای ایران و محدودیت حجاب اجباری را داشت)، اما وی در حال حاضر (تا سال 1396) صرفا به مدلینگ مشغول است و در هیچ فیلم یا سریال برون مرزی فعالیت نداشته است.

صدف طاهریان همچنین در مجموعه‌های تلوزیونی نظیر؛ «تلفن همراه» (شهرام شاه‌حسینی)، «دارکوب» (سعید اسدی)، «مثل یک خواب» (رضا غفاری اعتبار) و فیلم کوتاه «برای همسرم» (علی پناهی مجد) بازی کرده‌است.

نظرات مردم (11 نظر)


عسلی
اصلا خوب نبود
0
6 هفته قبل

مهنا
اقا این برنامه ادمینی چیزی نداره
بردارید اینو
ایکبیری
0
43 هفته قبل

سیدمجتبی
این سایت مرجع سینما و تلویزیون هست!
اگه بخواد این بازیگر رو برداره که دیگه مرجع نیست.
ولی باز خوبه حواسشون بوده عکس‌های چرتی رو تو گالری عکسش نگذاشتند.
1
43 هفته قبل

آلما
اره بابا حواسشون جمعه
0
43 هفته قبل

آلما
خخخخخخ ایکبیری
0
43 هفته قبل

آلما
پس احتمالا عکس هاشم شایعس نه
1
43 هفته قبل

آلما
چهار تا فیلم بازی کرد می‌خواست خودشو تو تلویزیون نشون بده واقعا که ابروی هرچیزی ایرانی بود رو برد
1
43 هفته قبل

آلما
واقعا مسخرس این خانومی که رفته جم کشف حجاب کرده بعد گفته که شایعه بوده
2
43 هفته قبل

آلما
فقط می‌خواست خودشو نشون بده تو تلویزیون
1
43 هفته قبل

روژان
تولدتون مبارک
1
43 هفته قبل

حسام احمدیوسفی
sham on you
6
1395/06/12