مه‌لقا باقری، بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر، سال ۱۳۶۰ در تهران متولد شد. وی فارغ‌التحصیل لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه "سوره تهران" و فوق لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه "تربیت مدرس" است، و تخصص و فعالیت حرفه‌ای وی در حوزه‌ی تئاتر است. مه‌لقا باقری، جایزه اول بازیگری زن در روسیه برای نمایش «خواستگاری» چخوف و جایزه دوم بازیگری جشنواره دانشگاهی فجر را در کارنامه دارد.

سوابق کاری «مه‌لقا باقری»

بازیگر

مجری
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «مه‌لقا باقری»

مه‌لقا باقری، همسر جواد عزتی(بازیگر)، است.

باقری تاکنون به واسطه کارگردانی و بازیگری نمایش‌های مختلف در جشنواره‌های مختلف داخلی و بین المللی حضور داشته است.

مه‌لقا باقری در مجموعه‌هایی نظیر؛ «باغ مظفر» (1386) و «قهوه تلخ» (1389) به کارگردانی مهران مدیری، «راه‌در‌رو» (1390) به کارگردانی سعید آقاخانی و نیز سریال «دردسرهای عظیم 2» (1394)، بازی کرده است.

مه‌لقا باقری، جایزه اول بازیگری زن در روسیه برای نمایش «خواستگاری» چخوف و جایزه دوم بازیگری جشنواره دانشگاهی فجر را در کارنامه دارد.

نظرات مردم (7 نظر)


هیو جکمن
خیلی بده مخصوصا تو آیینه بغل حیف جواد عزتی با این ازدواج کرده
0
1 ماه و 1 هفته پیش

عسلی
چرا حیف؟؟؟مگر اقای جواد عزتی به خاطر بازیشون با ایشون ازدواج کردن؟؟؟شاید ایشون در زندگی شخصی و زناشویی شون یک خانم کامل باشن.
0
1 ماه و 1 هفته پیش

عسلی
فقط تو اینه بغل خوب بود
0
2 ماه و 2 هفته پیش

طاها مزینانی
من تنها بازی ایشون که خوشم اومد بازیش تو آینه بغل بود بقیش چرت بازی میکرد
1
6 ماه پیش

مهناز خیراندیش
اولین باره میبینم یک آقا درباره قیافه یک خانم نظر میده
0
8 ماه پیش

مهناز خیراندیش
بازیگر خوب و توانمندی هستن
0
8 ماه پیش

سیروان
خیلی خوشگلی
0
8 ماه پیش