جیم استارگس

جیم استارگس، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی «21»، فیلم سینمایی «اطلس ابر» و فیلم سینمایی «راه بازگشت» فعالیت داشته است.
تولد: 1978/05/16 (1357/02/26)
سوابق کاری جیم استارگس
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
بیوگرافی / زندگی‌نامه «جیم استارگس»
جیم استارگس در سال 1978 در لندن انگلستان به دنیا آمد. او فرزند «جین او مارتین» و «جی اس استارگس» است. اولین علاقه او به هنر در زمینه موسیقی بود اما در سن 8 سالگی که برای اینکه از کلاس درس فرار کند در تاتر محلی شان تست بازیگری داد، به بازیگری نیز علاقه مند شد. اما در ابتدا نتوانست نقش های اصلی را در تاتر بدست آورد و مجبور بود به همان نقش های دوم بسنده کند. در سن 15 سالگی او به گروهی پیوست و آنها در مورد سنشان دروغ می گفتند تا بتوانند در جاهای مختلف بنوازند. او بیشترین تجربه اش در مدرسه نمرات کم اما تجربه موسیقی و درام زیاد است. برای رفتن به کالج او به سالفورد نقل مکان کرد و به امید اینکه بتواند در گروه بهتری عضو شود توانست مدرک دانشگاه سالفورد را بدست آورد. در آنجا بود که با آدمهایی آشنا شد که علاقه او را به سینما افزایش دادند و باعث تغییر ناگهانی حرفه او شدند. او شروع به ساخت فیلمهای کوتاه به همراه دوستان جدیدش کرد و همزمان در تاتر هم بازی می کرد. او تاتری را نوشت و بای کرد که باعث شد مدیر برنامه ای کار او را ببیند و با او قرارداد امضا کند. جیم در سال 2000 به لندن بازگشت و وارد گروه موسیقی ای به نام «سنت فیت» شد. اما به دلیل عشقش به بازیگری بود که به لندن بازگشته بود. وی با ایفای نقش «جود» در فیلم درام رمانتیک موزیکال «سراسر جهان» به شهرت رسید.
در دنیای اینترنت
نظرات مردم (0 نظر)