مگان فاکس

مگان فاکس، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی «لاک پشت های نینجای نوجوان جهش یافته»، فیلم سینمایی «لاک پشت های نینجای نوجوان جهش یافته: خارج از سایه» و فیلم سینمایی «تبدیل شوندگان» فعالیت داشته است.
تولد: 1986/05/16 (1365/02/26)
سوابق کاری مگان فاکس
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
بیوگرافی / زندگی‌نامه «مگان فاکس»
مگان فاکس در 16 می سال 1986 در ایالت تنسی آمریکا دیده بر جهان گشود و در 5 سالگی شروع به آغاز یادگیری رقص نمود تا بتواند اینده درخشانی در این رشته داشته باشد اما بعدها در سن 13 سالگی تصمیم گرفت که یک مدل حرفه ای باشد اما با اینکه در این صنعت به اندازه کافی به موفقیت دست یافته بود، در سن 17 سالگی ترجیح داد به لس آنجلس آمریکا نقل مکان کند تا بتواند یک بازیگر شود.فاکس اولین تجربه بازیگری اش را در سن 16 سالگی در فیلم « تعطیلات در آفتاب » سپری کرد. که اثر ارزشمندی به حساب نمی آمد و مستقیما وارد شبکه نمایش خانگی شد. اما او بعدها توانست در سریالهای مختلف تلویزیونی خوش بدرخشد و نام خود را بر سر زبانها بیندازد. مگان در سالهای آغازین قرن بیست و یکم موفق شد در سریال « خیابان اوشن » در نقش اصلی ظاهر شود، سریالی که ساختش تنها 2 فصل طول کشید اما همین مدت کوتاه هم برای فاکس کافی بود تا به اندازه کافی دیده شود.در سالهای بعد نیز فاکس در سریالهای مختلفی ایفای نقش کرد تا اینکه در سال 2007 برای بازی در نقش دوست دختر شیا لبوف در فیلم « تغییر شکل دهندگان » انتخاب شد و این فیلم به دلیل فروش بسیار بالا توانست شهرت بسیار زیادی برای فاکس به همراه داشته باشد و پس از آن نیز وی موفق به امضاء کردن قرارداد برای بازی در دو دنباله بعدی این فیلم شد که شهرت و اعتبار او را دو چندان کرد و نام وی را به عنوان یکی از چهره های جوان و با استعداد در هالیوود بر سر زبانها انداخت.
در دنیای اینترنت
نظرات مردم (0 نظر)