صیادی متولد تهران و دارای مدرک دیپلم گرافیک است. او فعالیت‌های هنری خود را ابتدا در زمینه نمایش کودکان آغاز کرد و با حضور در برنامه‌های طنز تلویزیونی در مقام کارگردان، تهیه کننده و بازیگر به ادامه آن پرداخت.

تولد:

1348/12/05 (سن: 47 سال)

سوابق کاری «یوسف صیادی»

بازیگر

کارگردان

تهیه کننده

مجری

طراح صحنه
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «یوسف صیادی»

وی دارای اصلیتی تنکابنی است پدرش اهل طالقان و مادرش اهل گیلان است ، متاهل است و همسرش مریم فلاح فوق لیسانس روانشناسی دارد. دارای دو فرزند به نام‌های "رها" و "پندار" است.

صیادی فعالیت خود را از سال 1372 آغاز کرده و تا کنون ادامه داده است. او به‌عنوان طراح صحنه و لباس در فیلم «اتانازی» (1380) به کارگردانی رحمان رضائی حضور داشته است. وی تهیه کننده مجموعه‌ی نوروزی دریچه، تهیه کننده و کارگردان مجموعه سومین نگاه ، تهیه کننده ، کارگردان و بازیگر مجموعه یک بام و دو هوا و بازیگر در مجموعه های ساعت خوش ، جنگ جوان و «قرارگاه مسکونی» (1387)، «مرد دوهزارچهره» (1388)، «چک برگشتی» (1390)، «چمدان» (1391)، «در حاشیه» (1393) و فیلم سینمایی بختک است. همچنین در فیلم‌هایی چون «زنان ونوسی، مردان مریخی» (1389) و «اخراجی‌ها 3» (1389) و... به نقش‌‌آفرینی پرداخته‌ است.

شوخی کردم (۱۳۹۲) ساخته‌ی مهران مدیری را در پخش خانگی دارد.

نظرات مردم (0 نظر)