یوسف صیادی

صیادی متولد تهران و دارای مدرک دیپلم گرافیک است. او فعالیت‌های هنری خود را ابتدا در زمینه نمایش کودکان آغاز کرد و با حضور در برنامه‌های طنز تلویزیونی در مقام کارگردان، تهیه کننده و بازیگر به ادامه آن پرداخت.
تولد: 1348/12/05 (سن: 49 سال)
سوابق کاری یوسف صیادی
بازیگر

کارگردان

تهیه کننده

مجری

طراح صحنه
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
بیوگرافی / زندگی‌نامه «یوسف صیادی»
وی دارای اصلیتی تنکابنی است پدرش اهل طالقان و مادرش اهل گیلان است ، متاهل است و همسرش مریم فلاح فوق لیسانس روانشناسی دارد. دارای دو فرزند به نام‌های "رها" و "پندار" است.

صیادی فعالیت خود را از سال 1372 آغاز کرده و تا کنون ادامه داده است. او به‌عنوان طراح صحنه و لباس در فیلم «اتانازی» (1380) به کارگردانی رحمان رضائی حضور داشته است. وی تهیه کننده مجموعه‌ی نوروزی دریچه، تهیه کننده و کارگردان مجموعه سومین نگاه ، تهیه کننده ، کارگردان و بازیگر مجموعه یک بام و دو هوا و بازیگر در مجموعه های ساعت خوش ، جنگ جوان و «قرارگاه مسکونی» (1387)، «مرد دوهزارچهره» (1388)، «چک برگشتی» (1390)، «چمدان» (1391)، «در حاشیه» (1393) و فیلم سینمایی بختک است. همچنین در فیلم‌هایی چون «زنان ونوسی، مردان مریخی» (1389) و «اخراجی‌ها 3» (1389) و... به نقش‌‌آفرینی پرداخته‌ است.

شوخی کردم (۱۳۹۲) ساخته‌ی مهران مدیری را در پخش خانگی دارد.

نظرات مردم (2 نظر)

علی فیلم بین
خداییش خیلی بازی بیخودی داره.
1 لایک
0 نظر
3 ماه و 1 هفته پیش

عسلی
هیچ وقت از بازیش خوشم نیومد
3 لایک
0 نظر
4 ماه و 3 هفته پیش