حسام نواب‌صفوی، بازیگر تلویزیون و سینما، سال 1353 در تهران متولد شد. وی تحصیلات دانشگاهی خود را ادامه و موفق به اخذ مدرک کارشناسی بازیگری‌ شد.

تولد:

1353/06/22 (سن: 43 سال)

سوابق کاری «سید حسام نواب‌صفوی»

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
«حسام نواب صفوی»، موسسه حقوقی «نواب صفوی» را تاسیس کرده تا در این موسسه به طور خاص در خدمت هنرمندان باشد تا در صورت بروز مشکل به آنها مشاوره و کمک ارائه کند.
«حسام نواب صفوی»، برای اولین بار در کنسرت «فرزاد فرزین» در برج میلاد در جضور مخاطبان بی شمار برای نواختن پیانو روی صحنه رفت اما جدای از سورپرایز حاضران از نوازندگی، لباس خاص و یکدست سفید او برق عجیبی در چشم همه انداخت؛ کت و شلواری خوش استایل با طرحی ویژه که با نورهای صحنه مطابقت خوبی داشت و تصویر بسیار خوبی از او ارائه داد.
«حسام نواب صفوی»، از آن دسته کسانی است که از بی توجهی به خودش و درهم برهمی، واقعا متنفر است. با تحلیل یقه پیراهن ها و کت های حسام نواب صفوی به خوبی پی می برید که او مردی خوش مشرب و باسلیقه است و در ظاهرش چنان وسواس دارد که مو را از ماست بیرون می کشد. از طرح هایی که برای لباس هایش انتخاب می کند کاملا پیداست که تصمیم های او قاطع و غیرقابل تغییر است. برای او که در تمام عمر به دنبال خاص بودن بوده و حداکثر دقت و وسواس ممکن را در رسیدن به این اعتقاد خرج داده، داشتن و پوشیدن لباس هایی که از طرز فکرش دور باشد ارزشی ندارد حتی اگر آن لباس در تمام دنیا منحصربه فرد باشد و میلیون ها نفر آرزوی داشتنش را داشته باشند.

نظرات مردم (16 نظر)


الینا❤رئال مادرید
ادب چیزه خوبیه به خدا
0
2 هفته قبل

الینا❤رئال مادرید
تو توماج چرا توهین میکنی شهر بی دروازه اس مگه
0
2 هفته قبل

توماج
بدترین و مضخرف ترین و بی خودترین و بی خاصیت ترین بازیگر تاریخ سینماو تنها نقشه خوبش تو اخراجی ها بود تمام😤😤😤
1
5 هفته قبل

کارن
با تمام حرفات موافقم توماج عزیز ولی نقش خوب بازی نکرده
0
2 هفته قبل

عسلی
اصلا خوب نیست
0
9 هفته قبل

طاها مزینانی
تو آهوی پیشونی سفید ۲ هم بازی کرده
0
9 هفته قبل

الینا❤
احترام رو نباید یادمون بره
0
9 هفته قبل

❤ساناز❤
تولدتون مبارک ❤❤
0
36 هفته قبل

یک بنده خدا
بابا من اینو از نزدیک دیدم انقدر آدم مزخرفیه که خدا میدونه ولی تولدش مبارک
0
36 هفته قبل

شادی
تولدتون مبارک🎁🎁
0
36 هفته قبل

الهه
ولی من نمی دونستم سیده شما چی
0
36 هفته قبل
مشاهده نظرات بیشتر