علی شادمان، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کار خود را با بازی در فیلم سینمایی «میم مثل مادر» آغاز کرد و در سن 10 سالگی به عنوان بازیگری با استعداد شناخته شد. وی در ادامه با بازی در سریال‌های مهمی همچون «کیمیا» و «سرزمین کهن» و همچنین فیلم‌ «ساکن طبقه وسط» توانسته تاکنون جایگاه خود را در بازیگری حفظ کند. او در سال 2011 موفق به دریافت جایزه مخصوص بهترین بازیگر نوجوان جهان از جشنواره ی سینه کید آمستردام شد.

تولد:

1375/09/04 (سن: 21 سال)

سوابق کاری «محمدعلی شادمان»

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «محمدعلی شادمان»

محمدعلی شادمان، کار بازیگری را از سال (۱۳۸۵) با بازی در فیلم «میم مثل مادر» آغاز کرد.

محمدعلی شادمان در سریال‌هایی نظیر؛ «سرزمین کهن»، به نقش‌آفرینی پرداخته‌است.

وی همچنین در فیلم‌هایی نظیر؛ «صد سال به این سال‌ها»، «زمانی برای دوست داشتن»، «کلانتری غیرانتفاعی»، «ساکن طبقه وسط» شهاب حسینی و «رویای سینما» علی شاه‌‌حاتمی، به نقش‌آفرینی پرداخته‌‌است.

علی شادمان در جشنواره‌های متعدد داخلی و خارجی شرکت داشته‌است و در سال (۲۰۱۱) نیز نامزدی دریافت جایزه‌ی بهترین بازیگر نوجوان جهان شد.

محمدعلی شادمان، جایزه‌‌‌ی بهترین بازیگر کودک برای فیلم «میم مثل مادر» از سی و هفتمین دوره جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم رشد، جایزه‌ی ویژه‌ی جشنواره‌ی سینه‌کید هلند برای فیلم «زمانی برای دوست داشتن»، پروانه‌ی زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان برای فیلم «زمانی برای دوست داشتن» در بیست و دومین دوره‌ی جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، پروانه‌ی زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان برای فیلم «رویای سینما» از بیست و پنجمین دوره جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، را در کارنامه دارد.

نظرات مردم (17 نظر)


آسو
کر کورد گیانت آزا علی گیان نام خدا دت مایه سربرزیمانی برا گیان
0
5 روز قبل

عسل
بازیش خیلی خوبه
0
5 روز قبل

یونس
تولدت مبارک اقایه شادمان🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺❤❤❤👏👏👏👏👏👏🎂🎂🎂🎂🌷🌷🌷🌷
0
20 هفته قبل

غریبه❤اللهم عجل لولیک الفرج❤
باحاله
توی یتیم خانه ایرانم اون کتکارو میخورد
دلمون ریش ریش شد😟
1
29 هفته قبل

معصومه
خیلی خوب بازی می کنه مخصوصا تو میم مثل مادر و یتیم خانه ی ایران که ترکوند بابازیه قشنگش
1
32 هفته قبل

حسام نجفی پور
عالیه خنده داره
0
38 هفته قبل

آلما
عاشقشمممممم
0
39 هفته قبل

فاطمه جون
عاشقشم هرکی مثل من عاشقشه لایک کنه لطفا
3
40 هفته قبل

مریم
دوستش دارم بازیگر خوبیه
1
46 هفته قبل

مهشاد
دعوا نکنید سرش
0
51 هفته قبل
مشاهده نظرات بیشتر