فهرست فیلم‌های در حال اکران سینماهای تهران و شهرستان‌های سراسر ایران بر اساس تاریخ اکران برای شما در این لیست فراهم آورده شده‌اند تا بتوانید برای رفتن به سینماها با جدیدترین و بهترین فیلم‌های سینمایی روی پرده آشنا شوید.
امروز روز جهانی کودک است، سرمایه‌هایی که آینده را می‌سازند و باید برای آنها بیش از گذشته فیلم بسازیم. در این لیست با خاطره‌انگیزترین فیلم‌های کودک و نوجوان سینما ایران آشنا می‌شویم.
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
ابراهیم حاتمی کیا از کارگردانان بزرگ سینمای ایران هست که هممه ما با آثار او خاطره داریم، او را بیشتر با سینمای دفاع مقدس می‌شناسیم و در طول این سال‌های فیلم‌های زیادی ساخته است. به‌مناسبت تولد حاتمی کیا با آثار او بیشت آشنا می‌شویم.
در این سال‌ها چند فیلم سینمایی و تلویزیونی با موضوع کربلا ساخته شده است، با معرفی کامل آنها با ما همراه باشید و به آنها ستاره دهید.
بابک حمیدیان یکی از بازیگرانی است که در دنیای بازیگری به سطح کیفی قابل توجه‌ای رسیده است و مردم او را با بازی‌های متفاوتی می‌شناسند. او در سال‌های اخیر توانسته نقش‌های شاخصی بازی کند.
مشاهده موارد بیشتر