فهرست فیلم‌های در حال اکران سینماهای تهران و شهرستان‌های سراسر ایران بر اساس تاریخ اکران برای شما در این لیست فراهم آورده شده‌اند تا بتوانید برای رفتن به سینماها با جدیدترین و بهترین فیلم‌های سینمایی روی پرده آشنا شوید.
فیلم‌ها و سریال‌های ورزشی زیادی در سینما و تلویزیون پخش شده‌اند. در این پرونده سعی کرده‌ایم نگاهی کلی به فیلم‌ها و سریال‌های ورزشی داشته باشیم شاید شما که این پرونده را خواندید، دلتان خواست دوباره این فیلم‌ها و سریال‌ها را در ایام جام جهانی، حتی از طریق اینترنت هم که شده ببینید.
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
جانی دپ در 9 ژوئن 1963 در ایالت کنتاکی امریکا متولد شد. مرد هزارچهره هالیوود تاکنون در آثار موفق زیادی همچون ادوارد دست قیچی، دزدان دریایی کارائیب و ... ایفای نقش کرده است.
5 ژوئن، روز جهانی محیط زیست روزی است که از سوی سازمان ملل برای افزایش آگاهی مردم برای نگهداری محیط زیست، انتخاب شده‌است. فیلم‌های زیر همان‌هایی هستند که می‌تواند به این آگاهی بخشی کمک بسیاری کند.
1330 زمانی بود که ناصر ملک‌مطیعی پایش را به سینما گذاشت و اکنون بعد از 67 سال پایش را از دنیا بیرون گذاشت. مردی که خاطرات چند نسل از جوانان ایرانی را شکل داده است.
یکی از مهمترین مقاطع در جریان جنگ ایران و عراق به دوره آزادسازی خرمشهر بازمی‌گردد. اهمیت تاریخی این موضوع از یک سو و از سوی دیگر جذابیت‌های دراماتیک آزادسازی این شهر موجب شده این موضوع در فیلم‌های مختلفی در سینمای ایران مورد توجه قرار بگیرد.
مشاهده موارد بیشتر