به یاد ماندنی می‌‌شوی

در منظوم؛ مرجع سینما و تلویزیون ایران دیده شویدتا انبوه مخاطبان سینما و تلویزیون ( یعنی جامعه آماری 30 میلیون نفری!!!!) با شما آشنا شوند و مشتری پروپاقرص محصول، شرکت، آموزشگاه، فیلم، نمایش،  گالری و یا اثر هنری شما گردند.
منظوم علاوه بر بسترهای تبلیغاتی متنوعی که دارد و باعث می‌شود هر آنجا مخاطب و مشتری شما قرار دارد شما نیز در منظوم حضور داشته‌ باشید پلتفرم‌های تبلیغی متنوعی نیز دارد.

 
هزینه کمترتبلیغاتی با انتخاب بسته‌های ویژه

برخی از مشتریان تبلیغات در منظوم علاقمند هستند تا از چندین پلتفرم تبلیغاتی استفاده کنند منظوم برای این مشتریان وفادار بسته‌های پیشنهادی ویژه‌ای در نظر گرفته‌است. 
در بسته‌های پیشنهادی منظوم حضور داشته باشید و با انتخاب یک مجموعه تبلیغ هزینه کمتری بپردازید!!!

500 هزار صفحه اینترنتی؟؟!! کجا سراغ دارید؟

به طور معمول هنگامی که در یک سایت اینترنتی تبلیغ می گذارید در چندین صفحه تبلیغ می‌شوید که تعداد این صفحات از مرز  100 صفحه تجاوز نمی کند. ولی بستر منظوم  بیش از 500 هزار صفحه در اختیار شما قرار می دهد تا با انتخاب خود در تعداد بی شماری صفحه دیده شوید.

همچنین میانگین حضور هر نفر در یک پیج اینترنتی تقریبا 2 دقیقه‌ است؟ حدس بزنید در منظوم این عدد چه تفاوتی می کند؟
میانگین حضور هر نفر در منظوم بر اساس سایت معتبر الکسا 3 دقیقه است و این یعنی احتمال دیده شدن تبلیغ شما 15 برابر!!!
  

پیشنهاد ویژه منظوم دیده شدن در 166 هزار صفحه هنرمندان

 

 در منظوم تمام آثار سینمایی و تلویزیون ایران با کلی حواشی تیزر و گالری عکس صفحه اختصاصی دارند. در بیش از 33000 صفحه آثار سینما و تلویزیون  دیده شوید
 

 صفحات خبر صفحاتی هستند که هر روزه بر تعداد آن‌ها افزوده ‌می‌شود و جزو به روزترین صفحات منظوم به حساب می‌آیند.
صفحات نقد جزو تخصصی ترین صفحات منظوم به حساب می‌آید. اگر در جستجوی معرفی اثر هنری هستید این صفحات می‌تواند پیشنهاد خوبی به شمار برود.
شما می‌توانید در بیش از 4500 صفحه خبر و  2500 صفحه نقد فعلی منظوم دیده‌شوید.

صفحات بانک فیلم و سریال و برترین‌های منظوم از به سبب معرفی برترین‌ها از صفحات محبوب منظوم هستند و در عین حال امکان تبلیغ در این صفحات با هزینه بسیار اندکی قابل انجام است.